ما از اعلام و انتشار بازی فروت کرفت در کیک استارتر بسیار هیجان زده ایم.هدف ما برای اتمام بازی کارت بازی فروت کرفت افزایش حمایت 10،000 دلاری کیک استارتر است.

لطفاً از تیم ما با پشتیبانی از پروژه ما حمایت کنید و اگر نمی توانید ، لطفاً به ما در انتشار و گسترش اخبار این تیم با به اشتراک گذاشتن لینک ما کمک کنید: http://bit.ly/fruitcraft

ما به حمایت شما برای پیشبرد و اتمام این بازی و ارائه آن به بازار ،قبل از تابستان نیازمندیم:)

Fruitcraft app needs youممکن است بپرسید ، چرا کیک استارتر!اگر پست ها و صفحه فیس بوک ما را پیگیری می کنید متوجه خواهید شد که تیم ما برای مدتی است که روی این بازی کار می کند.فروت کرفت یک بازی با دستورالعمل کامل است.

در واقع در این بازی ما یک سرور حرفه ای، مشتری، تعادل بازی و هنر اصلی بازی را در یک جا جمع کرده ایم و به نمایش گذاشته ایم.در دی ماه 1391 نمونه ای از این بازی را ارائه کرده ایم و در اواسط شهریور 1392 نمونه کامل این بازی را ارائه خواهیم کرد .

اگر چه بعد از 6 ماه کار کردن روی این پروژه و درخواست حمایت های رایگان،برای اتمام پروژه به 7،000 پوند نیاز داریم.این پول برای ساخت کارت های بیشتر ، انیمیشن،اتمام دستورالعمل ها ،پیگیری سرور حرفه ای و ارائه به بازار استفاده خواهد شد.

یک بخش از حمایت درخواستی ما صرف تحقق پاداش و حدود 10 درصد آن صرف هزینه ها و مالیات کیک استارتر می شود.

ما به قدرت حامیان خود ایمان داریم و نام آن ها را با برچسب ها و پین های نمایشی روی کاراکترهای بازی افشا خواهیم کرد .از بررسی این موضوعات اطمینان حاصل کنید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بنابراین ما از حمایت شما از تیم بازی فروت کرفت و کمک به ما در تولید نهایی آن و گسترش جهانی اش قدردانی می کنیم.

همین امروز از بازی فروت کرفت حمایت کنید!

 

نظر 5

 • آرین گفت:

  سلام ببخشید سوال من در مورد این است که حدود ساعت 3 یا 4 بامداد بود که می خواستم به انتخاب حریف بروم بعد از انتخاب حریف و انتخاب کارت ها روی ( حمله ! ) کلیک کردم و حدود یک دقیقه روی در حال حمله بود و اعلام کرد : لطفا از اتصال خود به اینترنت مطمئن شوید و از آن موقع تا الان هر بار حمله می کنم این طوری می شه در صورتی که می توانم همه کارها را به جز همین حمله انجام دهم حتی ماموریت را نیز انجام می دهم و اگر من به اینترنت وصل نبودم که نمیشد این کارها را انجام دهم و مطمئن هستم به اینترنت وصل هستم . لطفا پیگیری فرمایید با تشکر

 • کمیل گفت:

  بازی خوبی ولی بیشتر کارتاش گرونه

 • کسرا گفت:

  بازی خوبیه ولی. کارتاش گرونه و خیلی افراد توی بازیش قوی هستن و بازیش خیلی ابزارک های خوبی داره حتی از کلش اف کلنس هم بهتر ولی همه چیز توش گرونه

 • برنده ى متغلب گفت:

  نسخه ي جديد رو نمي شه از اپ أستور دريافت كرد ؟

  • vahid گفت:

   با سلام

   نسخه ی موجود در اپ استور آخرین نسخه نبوده و به زودی نسخه جدید در اپ استور ارائه خواهد شد.

   با تشکر

پاسخی بنویسید

Optionally add an image (JPEG only)