همراهان همیشگی و طرفداران بازی نبرد میوه ها؛ سلام

طی چند روز گذشته پیشنهاداتی از طرف بازیکنان بازی به دست ما رسیده که نشان دهنده توجه و همراهی شما با ما برای بهبود و ارتقا بازی نبرد میوه هاست. از این تلاش شما تشکر میکنیم و همواره از نظرات شما برای بهبود این بازی استقبال میکنیم و برای پیشرفت فروت کرفت تلاش خواهیم کرد. 

بازی فروت کرفت یک بازی آنلاین است و بازیکنان با هم و گاهی نیز بر ضد هم بازی می کنند به همین دلیل نکاتی هستند که ما همیشه باید رعایت کنیم:

– عدالت بین بازیکنان و بازی جوانمردانه
– لذت بردن از بازی برای همه بازیکنان و نه فقط بازیکنان خیلی قوی
– ممکنه بازیکنان از له کردن یک نفر لذت ببرند ولی قطعا بازی به فرد له شده خوش نمیگذره
– فروت کرفت یک بازی آنلاینه و بازیکنان زیادی داره و تعدادی از بازیکنان در پی سو استفاده از شرایط بازی هستند و ما باید حفره های به این شکل رو پوشش بدیم.
لذا ایجاد تغییرات هرچقدر هم کوچک نیازمند بررسی زیادی است و حتی بعضی از کارها نشدنی خواهند شد. از شما خواستاریم در حین خواندن پاسخ های ما به درخواست های شما، این محدودیت ما را در نظر بگیرید.

افزایش تعداد و قدرت جوایز لیگ و افزایش میانگین کل پول و طلای نبرد عادی و آنلاین: در گذشته در هر لیگ پنجاه بازیکن برتر لیگ، برنده یک تا سه کارت متناسب با قدرت افراد حاضر در همون لیگ می شدند. همانطور که می دانید در لیگ های پایین تر افراد بیشتری برای برنده شدن در لیگ رقابت میکنند و اینکه در یک لیگ چند هزار نفره و یک لیگ صد و هفتاد نفره، هر دو پنجاه بازیکن برنده جوایز لیگ باشند عادلانه نبوده (طبق خواسته و گفته بازیکنان). در نتیجه این تعداد با ده درصد سایز هر لیگ مرتبط شد. در صورتی که بازیکنان مجددا تمایل به افزایش بازیکنانی که جایزه میگیرند داشته باشند ممکنه در آینده این تعداد بیشتر بشه. قدرت زیاد کارت های جایزه لیگ باعث مشکلاتی بین بازیکنان شده بود که طبق خواسته بازیکنان (که بعضا خواستار حذف این جوایز هم بودند) این جوایز کم شد. در مقابل تصمیم گرفته شد که نسبت به لیگ هر بازیکن، جایزه ثابتی به ازای پیروزی در هر نبرد به بازیکنان اضافه بشه و مشخصه که در لیگ ها بالاتر این جوایز بیشتر خواهد بود.

 1. همچنین سیستم جدید در حال اضافه شدن است که به ازای سر زدن به بازی؛ مقداری متناسب با سطح بازیکن، جایزه خواهد داد.
 2. قانون قبایل برای اعضا از لیگ افسانه ای و پلاتین یک: این قانون بنا به درخواست بسیاری از بازیکنان برای جلوگیری از تجمع قدرت در یک قبیله گذاشته شد. به دلیل اینکه محیط اجتماعی و دوستانه بازی قوی تر شود قانونی که در صورت حضور بازیکن اضافی، منجر به قطع شدن شیپور قبیله می شد نیز حذف شد. لذا شرایط فعلی قانون قبیله ها بهترین حالت برای ایجاد تعادل، همزمان با بیشترین آزادی می باشد.
 3. برداشت اتوماتیک طلای معدن در زمان آنلاین بودن بازیکن: برداشت طلای معدن ویژگی مثبتی برای کمک به بازیکنان فعال است، تا بتوانند طلای بیشتری بدست بیاورند. برداشت اتوماتیک هنگام آنلاین بودن بازیکن در حقیقت به شکل تولید اتوماتیک زمانی که کارت در معدن گذاشته بشه، قرار داده شده و برداشتن طلا در بازی هم یکی از وظایف جذاب برای بازیکنان خواهد بود و احتمالا تغییر نخواهد کرد.
 4. بالا بردن طلا و تجربه ماموریت نسبت به سطح بازیکن: افزایش طلا، تجربه و اضافه شدن ماموریت های چند مرحله ای  و سخت تر و طلای بیشتر در ماموریت ها احتمالا در آینده به نبرد میوه ها اضافه میشه. از توجه و پیشنهاد شما متشکریم.
 5. ارتقای قسمت بازار ( ابزاری اضافه بشه تا بتوان جستجو بر اساس پول میان کارتها انجام داد): ایده بسیار خوبیست؛ احتمالا در نسخه های بعدی این ویژگی به بازی اضافه خواهد شد.
 6.  قانون محدودیت بازار برداشته بشه و بجاش هر کارت رو بتوان تا قیمت واقعی برای ساخت کارت پیشنهاد داد توسط همه بازیکنان در هر سطحی: از اینکه نظر خودتون رو با ما در میان گذاشتید متشکریم؛ با بررسی دقیق تر این ویژگی در صورت امکان به شکل گفته تغییر خواهد کرد.
 7. اضافه شدن ساختمان  نبرد تکی آنلاین ( بدون شیپور ) . در این نبرد بازیکن دونه از دست نمیده و صرفا برای پول و تجربه هستش: بررسی شد و تعداد کمی از بازیکنان از این قابلیت استفاده خواهند کرد لذا مناسب تر اینست که برای تولید ویژگی موثرتر روی اکثریت بازیکنان وقت گذاشته بشه.
 8. ارتقای قسمت جستجوی قبیله و نمایش دادن نمایه قبیله و افراد حاظر در قبیله برای انتخاب بهتر قبیله برای بازیکنان: این ویژگی مدتیه که در حال بررسی تیم فنی برای اقدام است و  در لیست کارهای ما وجود داره. از پیشنهاد شما متشکریم.
 9. وقتی به بازیکنی حمله میشه صحیح هستش که قرمز بشه و نشه بهش حمله کرد چون توی دهکده خودش هستن نیروهاش ولی زمانی که بازیکن حمله میکنه یعنی نیروهاش خارج از دهکدست . در این موقعیت پیشنهاد میکنم بازیکن رنگ زرد بشه و به دو شکل بتونه از خودش دفاع کنه .1 –  یک ساختمان توی دهکده اضافه بشه به اسم دفاع قبیله که هر بازیکن عضو قبیله بتونه یک کارت در اون بزاره و میانگین کل کارتهای موجود در اون تقسیم بر 4 بشه و در صورت حمله مهاجمین در حالت زرد بازیکن ازش دفاع کنه .2 – در حالت دوم در زمان زرد بودن بازیکن فقط کارتهایی که توی ساختمان دفاع هستن بتونن ازش دفاع کنن .یعنی اگه کارتی توی وزارت دفاع نباشه ساختمان دفاع قبیله ازت هنگام حالت زرد دفاع بکنه . اینجوری کسی با تمام قدرت حمله نمیکنه و یا سعی میکنه دونه از طریق افلاین جمع کنه و اگه با تمام قدرت حمله کرد باید بدونه احتمال داره همون لحظه خودش مورد حمله قرار بگیره چون هیچگاه کسی که حمله میکنه نباید مصون از ضربه خوردن باشه: تغییر روش حمله و دفاع منجر به تغییر روش بازی میشه و در نتیجه ممکنه باعث ایجاد پیچدیگی و تغییر نبرد میوه ها بشه. این مورد نیاز به بررسی های دقیق تری داره که به شکل درستی در بازی اعمال بشه. در مورد اعمال یا عدم اعمال در بازی قطعا خیلی زوده که تصمیم گیری بشه.
 10.  ضریب خرید طلا نسبت به سطح بازیکنان سطح بالا کمه و پیشنهاد میکنم چند برابر بشه: مدتیه در حال بررسی این مورد هستیم که در هر سطح به طور متوسط بازیکنان چه قدرتی دارند. در نتیجه ضریب تخفیف طلا برای بازیکنان بالای سطح سیصد مجددا در بازی محاسبه و متعادل خواهد شد.
 11. برای بازی یک داستان از نو بنویسید چون در حال حاضر کارتها مضمون خاصی ندارند: مطالبی آماده شده و با تایید تیم و تکمیل محتوا، سناریو جالبی به زودی به بازی اضافه خواهد شد.
 12. نحوه احیای کارتها در نبرد افلاین رو مثل نبرد انلاین بکنید تا زمان کمتری برای احیا کردن نیاز باشه: انجام این کار در لیست کارهای ما هستش و در آینده انجام میشه. از پیگیری شما متشکریم.
 13.  هرکدام از بسته های تجربه  ( 50 یا 100 یا 200 یا 400 ) رو اگه بخری قیمتش برای بار دوم بیشتر بشه نه اینکه یکیشو بخری قیمت 4 تاش زیاد بشه: پیشنهاد بررسی و پس از امکان سنجی، نتیجه اینکه در بازی قابل اجراست یا خیر اعلام میشه.
 14. برداشتن قسمت پویاییه نبرد افلاین: نمایش مبارزه کارت ها از بازی حذف نمیشه ولی در نسخه های آینده گزینه رد کردن این مبارزه به بازی اضافه خواهد شد.
 15. ارتقای سطح معدن نسبت به سطح بازیکن . مثلا هر کسی که سطحش بالاتر باشه بتونه سطح معدنشو بالاتر ببره و نهایتی برای بالابردن سطح معدن وجود نداشته: در تمام بازی ها برای ساختمان های قابل ارتقا سطح نهایی وجود داره؛ پیشنهاد ارتقا معدن در حال بررسی است و امکان داره در آینده احتمالا سطح معدن بیشتر ارتقا خواهد یافت.
 16.  تساعدی بودن طلای نتیجه نبرد نسبت به زمان انلاین بودن بازیکن: ایجاد این حالت قطعا باعث سو استفاده هایی خواهد شد و تعادل بازی رو از بین میبره.
 17.  تغییر صدای شیپور یا اتک برای گیرنده: در نسخه های آینده این ویژگی به شکل خواسته شده تغییر خواهد کرد.
 18. نمایش رتبه قبیله حریف در لیست نبرد و در هنگام حمله: پیشنهاد نسبتا مناسبی هستش و در آینده پیاده سازی خواهد شد.
 19. کاهش قیمت بسته های تجربه: قیمت بسته های تجربه و سایر بسته های ترقی نسبت به متغیر های زیاد و فرمول های ریاضی پیچیده ای تعریف شده. امکان کاهش قیمت بسته های ترقی وجود نداره.
 20. امکان تغییر ایمیل بازی توسط خود بازیکنان: سابقا تغییر ایمیل در بازی آزاد بوده و به دلیل مشکلات متوالی برای بازیکنان، تغییر ایمیل در بازی حذف شد و امکان تغییر ایمیلی که توسط بازیکن تایید شده باشه وجود نداره.

مجددا از بازیکنان خواستاریم که به هیچ وجه و به هیچ دلیل کد بازیابی رو در اختیار کسی قرار ندهند و نیز منش و اخلاق رو در بازی رعایت کنند؛ همانطور که در قوانین گفته شده هر گونه بی احترامی به شکل مستقیم یا غیر مستقیم باعث تعلیق از سه روز تا یک ماه خواهد شد، همچنین در موارد خاص و توهین رکیک و یا تکرار تخلف منجر به حذف حساب بازیکن خاطی از بازی خواهد شد. از همکاری شما متشکریم.

همواره در جهت ارتقا نبرد میوه ها و جلب نظرات شما خواهیم کوشید.

همراه و در کنار شما | تیم فروت کرفت

نظر 90

 • تغیانگر گفت:

  سلام وخسته نباشید خدمت تیم محترم فروت کرفت
  (( با سپاس از شرکت ))به خاطر توجه به نظرات بازیکنان و آرزوی هر چه بهتر شدن بازی بیصبرانه منتظر تصمیمات و تغییرات بعدیه فروت کرفت هستیم ( قای دعایی ممنون به خاطر توجه شما و تیم فروت ) با تشکر شهرام

  • مهدی گفت:

   سلام ببخشید می شه بگید چرا فروت کرفت با اینترنت وای فای ما که های وب است بالا نمی آید؟لطفا جواب دهید

   • vahid گفت:

    با سلام مهدی عزیز، برای حل این مشکل نیاز است که از شما یه سری اطلاعات از جمله اینکه ساکن کدوم شهر هستید پرسیده شود. پس از طریق راه های ارتباطی زیر بهمون پیام بدید تا بتونیم مشکل رو بفهمیم و تلاش کنیم که حل شود.
    email:hello@fruitcraft.ir or ID Telegram: @todco فقط در نظر داشته باشید که فیلترشکن نداشته باشید.

 • mostafa95 گفت:

  با سلام خدمت شما
  اول از همه باید بخاطر بازی ججذابتون تشکر کنم دوما من یه مشکلی داشتم که میخوام باهاتون درمیان بذارم تا کمکم کنید.اخیرا وقتی وارد بازی میشم بعد از مدتی میبینم که میگه فلان کسی بهت حمله کرده و دونه از دست دادم با اینکه هیچ اتکی برای من نیومده که وارد بشم و از خودم دفاع کنم دومم این که وقتی آفلاینم و وارد بازی میشم بعد از مدتی متوجه میشم که باز بهم بصورت آنلاین بهم حملع کردن(فلان کسی به شما حمله کرده و باختید-اعلام در رویدادها-)اطفا اگه میشه این مشکلو پیگیری فرمایید آخه من اینجور خیلی دونه از دوست دادم اونم تو لیگ پلاتین که حکم مرگ و زندگی داره.
  با تشکر

  • Hadi گفت:

   با سلام

   مرسی از لطفتون. فروت کرفت دو نوع نبرد داره: نبرد همزمان (آنلاین) و نبرد عادی؛ نبرد آنلاین زمانی که آنلاین باشید میتونید بقیه آنلاین یا عادی حمله کنید و بقیه فقط میتونن به صورت آنلاین به شما حمله کنند. شما میتونید وارد نبرد آنلاین بشید یا از این حمله چشم پوشی کنید. در صورتی که وارد نبرد شده باشید که بازی خودتون رو انجام میدید و برنده یا بازنده باشید طلا و دونه بدست میارید و یا از دست خواهید داد. اما در صورتی که وارد نبرد آنلاین نشید، کارت های شما با 75% قدرت شما ازتون دفاع میکنند و در صورت باخت طلایی از دست نمیدید و لی دونه ازتون کم میشه و در صورت برد هم طلایی بدست نخواهید آورد. این نوع حمله در رویدادها ثبت نمیشه (چون آنلاین هستید و نتیجه رو میبینید.) نوع دوم نبرد عادی که بازیکنانی که در بازی آنلاین نباشند میشه بهشون حمله کرد و کارت ها با تمام قدرت به اضافه قدرت ساختمان حمله قبیله دفاع خواهند کرد. در نظر داشته باشید زمانی که در بازی نباشید هر چند بار که به شما حمله بشه تنها یکبار و کسی که بیشتری بار حمله کرده در رویداد ها گزارش میشه.

   با تشکر

 • ارتین گفت:

  با سلام یک نفر اکانت مرا هک کرده و با اکانتم حرف های بد میزند و شما مرا تعلیق میکنید من باید چه کاری بکنم

  • Hadi گفت:

   با سلام

   با استفاده از همین سایت کد بازیابی حسابتون رو عوض کنید و اطلاعات حسابتون رو ذخیره کنید و به هیچ وجه در اختیار بقیه قرار ندید.

   با تشکر

 • ارتین گفت:

  با سلام میشود فروت کرفت را شبیه کلش اف کلنز کنید

 • ارتین گفت:

  با سلام میشود کاری کنید ساختمان های جدید به بازی اضافه کنید

  • Hadi گفت:

   با سلام

   بله بفرمایید چه ساختمانی مد نظرتونه تا بررسی بشه. در حال حاضر اضافه شدن چند ساختمان در لیست کارهای ما هستش.

   با تشکر

 • راحله گفت:

  ممنون.تغییرات خیلی عالین. فقط یه چیزی.از دیروز تا حالا بعد نبرد آنلاین همش میزنه خطا در ارسال اتمام نبرد.پولشم بهمون نمیرسه.از بچه های قبیلمونم پرسیدم این مشگلو دارن.
  ممنون میشم کمکمون کنین

  • Hadi گفت:

   با سلام

   در صورتی که از شرکت صبانت اینترنت گرفتید یکبار مودم رو خاموش و روشن کنید و نتیجه رو به ما اطلاع بدید.

   با تشکر

 • mahdi159 گفت:

  ممنونبخیلی عالی بود

 • UNDERTAKER.22 گفت:

  نمیشه توی نسخه های جدید تری که در حال آماده ششدن هست ما بتوانیم نام کاربریه خود را برا یه بارم که شده تغییر دهیم؟

  • Hadi گفت:

   با سلام

   اضفه شدن امکان تغییر نام در بازی هنوز تایید نشده و روز شنبه تایید یا عدم تایید این ویژگی برای فروت کرفت مشخص میشه.

   با تشکر

 • Ali گفت:

  با سلام خدمت دوستان عزيز
  ببخشيد يه سرى هم به نسخه جهانى بزنيد ، پوسيد بخدا
  اپديتش كنيد و در گوگل پلى استور هم بزاريد .

 • fruitcreft گفت:

  می دونم نظرمو منتشر نمیکنید ولی می گم که خودتون بدونید – قرار بود مثلا هفته آینه سطح های بیشتر برای قبیله فعال بشه ولی 1 ماه گذشت و خبری نیست 🙁

 • ماهک گفت:

  در مورد دوستمون که گفتن بازیکن بتونه اسمشو تغییر بده باید بگم اینکار باعث مشکلاتی میشه مثلا دیگه دوست و دشمن رو نمیشه شناخت تو بازی همش از قبیله های دشمن اکانت میفرستن تو قبیلمون ولی یه پیشنهاد مثه چترومای فلش هر اکانت یه اسم اصلی داشته باشه که تو نمایش بشه دید و یه اسم مستعتر هم داشته باشه قابل تغییر از تو نمایه که اون اسم مستعار در بازی نمایش داده بشه ولی بهزیکنا از نمایش بفهمن اسم اصلیه اکانت چی هستش

 • ماهک گفت:

  با بتغییر ندادن محدودیت شیپور همچنان روند بازی خوب نخاهد شد و خیلی از اکانتهای قوی میان لیگ پایین تر اگر محدودیت رو بر نمیدارین حداقل به این شکل تغییر بدین که تو هر شیپور کلا 15 نفر بتونه بیاد اینجوری کسی اکانتاشو سقوط نمیده چون چه پلاتین باشه چه افسانه چه برنز فرقی نداره تعداد ورود به شیپور یکیه و تو نبردا اختلاف قدرت زیاد نمیشه که تو یه شیپور یه قبیله با 20 بیل اختلاف برنده بشه البته یه مشکلاتی بوجود میاد که مثلا یه قبیله که فعال باشه چون تعداد جاییزه بگیرا کمه اکانتاشونو سقوط میدن که مثلا از 60 نفر عضو 15 تا تو افسانه کارت بگیرن 20 تا پلاتین یک 20 تا پلاتین دو برای راه حل اینکارم قبلنم گفتم تعداد جاییزه بگیرارو زیاد کنید واینکه برا جلوگیری از اختلاف بین دوستان تو یک قبیلهدیا قبیله های مخالف تفاوت کارت بین مثلا نفر اول با دوم یا نفر 5 با ششم رو کم کنید یا مثلا نفر 17 با 18 که به خاطر 20 تا دون یکیش جاییزه بگیره و دومی نگیره یکم دوستانه تر بشه یه مثال میزنم برا گرفتن کارت تو لیگ افسانه
  نفر اول کارت 200 میل نفر دوم 170 نفر سوم 140 نفر چهارم 135 میل نفر پنجم 130 و همینطود 5 میل 5 میل کم بشه تا نفر 50 که حدود کارت 20 میل میشه

 • قهرمانا گفت:

  با سلام خدمت تیم فروت گرفت و تاد
  اقا مگه نگفتید لیگا که عوض میشه از یه لیگ پایین تر و بالاتر خودت حریف میاد چی شد؟

 • tahash گفت:

  خواهش میکنم جایزه ها رو به حالت عادی برگردونید جایزه برنز شده 100 کا 100 کا قدرت اخه ارزشی داره اگه یک روز ماموریت بری میتونی پول خرید این کارت رو جور کنی حالا برنز هیچی دلمون به جایزه های پلات خوش بود که اونا رو هم نصف کردین لطفا یه نظر سنجی بذارین که قدرتا برگردن ما اضافه شدن ضریب طلا رو نمیخوایم باتشکر

 • mohsenamir گفت:

  با سلام.
  هنوز مشکل اکانت من برطرف نشده.چرا من وقتی 6 ساعت پشت سر هم انلاین هستم به من افلاین حمله میشه.میدونید چقدر ضرر کردم.این کار باعث عدم پیشرفت من در بازی میشه.من برای شما ایمیل فرستادم اما مشکلم رو هنوز حل نکردید
  باتشکر

  • vahid گفت:

   با سلام

   آنلاین ماندن اکانت صرف اینکه صفحه گوشی شما روشن باشد امکان پذیر نیست و اگر ظرف ده دقیقه هیچ نبرد و ماموریتی نداشته باشید اکانت شما افلاین خواهد شد حتی اگر در گفت و گو شرکت کنید و یا از معدن طلا جمع کنید، پس اگر در به مدت طولانی در بازی هستید در کمتر از ده دقیقه حداقل یک نبرد یا ماموریت انجام دهید تا اکانت شما آنلاین بماند.

   موفق باشید

 • UNDERTAKER.22 گفت:

  با سلام
  شما از خیلی وقت پیش میخواستید یه چیزه جدید و ساختمانی جدید درست کنید که آن ساختمان برای ما کارت بسازد آیا در نسخه جدید این هم اضافه میکنید؟

  • vahid گفت:

   با سلام

   این مورد از پیشنهادات بازیکنان بود و فعلا تصمیمی برای ساختن این ساختمان وجود ندارد.

   با تشکر

 • هر چی گفت:

  سلام آقا هادی گل. ببخشید مشکلی نداره که من کد بازیابیمو بدم به یکی که بهش اعتماد دارم تا در نبود من در چند هفته بجام بازی کنه

  • vahid گفت:

   با سلام

   پیشنهاد ما به همه بازیکنان این است که از افشا کردن کد بازیابی خودداری کنند، زیرا در صورتی که برای اکانت مشکلی پیش آید، تمامی مسئولیت این کار به عهده صاحب اکانت است.

   با تشکر

 • محمد رضا گفت:

  سلام.خسته نباشید.عالیه.فقط شما ساختمان بانک رو هم نسبت به سطح بزارین عالیتر میشه

 • علی سا گفت:

  سلام چند تا پیشنهاد برای بازیتون داشتم
  1- مثل لیگ ها به قبیله های برتر جایزه بزارید و جایزه میان قبیله با توجه به سطح بازیکن ها تقسیم بشه
  2-رنگ شیپور رو عوض کنین
  3-بسته ای به نام تغییر نام در بازی بزارین
  در ضمن دو تا سوال داشتم :
  1- در مورد جایزه متوالی روزانه توضیح بیشتری بدین و بگینچطوری محاسبه میشه
  2- نسخه جدید کی میاد

 • عرفان گفت:

  سلام ممنون از بازی خوبتون لطفا سقوط رو هم محدود کنین یا ماهی یک بار بازیکنان رو بر اساس تجربه مرتب کنین

 • mahdi159 گفت:

  با عرض سلام ببخشید جایزه ها چرا هر هفته کمتر میشن؟

  • vahid گفت:

   با سلام

   تصمیم گرفتیم برای اینکه جایزه لیگ به تعداد بیشتری از بازیکنان اهدا بشه، قدرت کارت های جایزه رو کمتر کنیم ولی در عوض طلای ویژه ای برای هر نبردی که در هر لیگی اتفاق می افتد به برنده های نبرد ها اهدا کنیم.

   با تشکر

 • رضا گفت:

  اقا تو روخدا یکی به دادم برسه میخوام اکانتمو پاک کنمم یکی دیگه بسازم هرچی میزنم اون لینکو به ایمیلم نمیده چیکار کنم !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟!!؟!

  • vahid گفت:

   با سلام

   اگر ایمیل ثبت شده را صحیح وارد کنید حتما لینک حذف اکانت ارسال خواهد شد.

   با تشکر

 • سجاد گفت:

  سلام . یه سوال داشتم اونم اینکه من از پلاتین 2 رفتم پلاتین 3 جایزش 80 میل بود ، اون لیگ موندم جایزش شد 75 میل ، بازم موندم جایزش شد 41 میل ، دوباره موندم به هوای اینکه قویا برن که بتونم کارت بگیرم ولی جایزش شد 32 میل . چرا جایزش انقد کمتر کمتر شد ؟

  • vahid گفت:

   با سلام

   تصمیم گرفته شده که مقدار قدرت کارت های جایزه لیگ را کاهش دهیم و در عوض در نبرد ها مقداری طلای جایزه تحت عنوان جایزه لیگ اهدا کنیم تا فقط یک عده خاص از جایزه نبرد بهره نبرند و این جایزه بین همه تقسیم شود.

   با تشکر

 • alireza★ گفت:

  سلام لطفاا جایزه لیگ رو افزایش بدید
  و این وبلاگ رو در بازی اطلاع رسانی کنید.

 • گلابی گفت:

  یادم رفت بگم، نگاه کنید توی همه لیگ در تاریخچه لیگ افراد اول از قبایل خیلی قوی هستن، این یعنی همه جا ضعیف ها اذیت میشن، نباید از قبیله قوی بشه به قبیله ضعیف حمله کرد

 • گلابی گفت:

  دلگرم کننده بود که بلاخره جوابی به درخواست ها دادید. ممنون

 • Erfan گفت:

  سلام لطفا سقوط را محدود کنید یا هر ماه یا دوماه لیگ هارو بر اساس تجربه مرتب کنید
  ممنون

 • caamica گفت:

  سلام.عاغا این بسته خرید آواتار رو چرا کنار گذاشتید؛اصلا قضیه این بسته چی شد؟؟ من منتظر بودم یه پولی بیاد دستم بیام بازی آواتار بگیرم…از شانس من!!لطفا راهنمایی کنین(نگین بسته ۲۰تومن و بالاتر بخرم). 🙁

  • vahid گفت:

   با سلام

   فروش آواتار متوقف شده و آواتار ها در بسته های20 هزار تومانی به بالاتر به صورت جایزه وجود خواهد داشت.

   موفق باشید

 • محمد رضا گفت:

  سلام به نظرم بازی خیلی یکنواخت هست.بعد یه مدت که بازی میکنی خسته میشی.از وقتی که تغییرات دادین من دیگه نبرد انلاین نمیزنم چون به نسبت پولی که میده ارزش نداره.فقط ماموریت میزنم اونم حوصله ادم سر میره.یه داستان برای بازی اضافه کنید که برای بدست اورن پول بشه از طریق اون پول بدست اورد منظورم اینه که ماموریت های جدید اضافه کنید مثلا بازی هوش اضافه کنید با بازی های 2 نفره هوشی مثل دوز 4 تایی یا اتتلو.که بازیکن ها با هم بازی کنن هر کی برد طلا بگیره.یا میتونید برای کارت هاتون به غیر از قدرت خاصیت های دیگه ای اضافه کنید مثلا هر کارت ضد کارت دیگه باشه یا هر کارت یه درصد محبوبیت داشته باشه یا هر چیز دیگه ای.خلاصه یه کاری کنید بازی از این یکنواختی در بیاد.خوبی برخی بازی ها اینه که به چندین روش مختلف میتوان اون ها رو اجرا کرد.قسمت چت رو قوی تر کنید که با هر کسی که دلمون بخاد بتونیم چت کنیم.یا میتونید یه صندوق پستی مثلا درست کنید که به بازیکن هایی که دلمون میخاد بتونیم پیغام بفرستیم یا دعوتشون کنیم به قبیله خودمون.به نظرم خیلی ها فقط میان تو بازی که با هم چت کنن.اگر این قسمت رو قوی تر کنید خیلی عالی میشه.من پیشنهاد زیاد دارم اگه میتونستم خودم یه بازی میساختم ولی امکانش برام مهیا نیست.موفق باشید

 • mahan20 گفت:

  سلام یه پیشنهاد داشتم ساختمان نبرد تکی که میزارید هزینه احیاش جدا از نبردای لیگ باشه و یکم جایزه لیگارو بهتر کنید مثلا در کنار کارت پولم بدبد پول تو بازی که همون سیبه البته

 • سجاد گفت:

  سلام . چرا گزینه جهش برای کارتهای هیولا و کریستال وجود نداره ؟

  • vahid گفت:

   با سلام

   برای جهش باید دو شرط و رعایت کنید، شرط اول عضو قبیله بودنه و شرط بعدی داشتن دو کارت مشابه و هم سطحه، اگر این شرایط و داشته باشید حتما امکان جهش خواهید داشت.

   با تشکر

 • alirezaalvani گفت:

  ببخشید اگع میشه سطح بانک رو هم ارتقا بدین

 • هرز پاتر گفت:

  سلام لطفا لطفا لطفا کاری کنین که بتونیم یک بار هم که شده نام کاربری خودمون رو عوض کنیم و راستی من داشتم بازی رو امروز صبح ترک میکروم و حذفش میکروم که دکستم اون موقع بم گفت که بیام اینجا و خبرا رو بخونم امدم ازنجا تهیرات جدیدتون رو خوندم خوشحال شدم و بازی رو نگه داشتم چون تغیراتتون بازی رو خیلی بهتر میکنه مخصوصا نبرد افلاین که جدیدا این قدر طول میکشه

 • یک پیشنهاد دارم بازی رو روز و شب کنید

 • یک پیشنهاد دیگر دارم یک کاری کنید به نفرات اول و دوم و سوم هر قبیله هر قبیله هر قبیله

 • یک نظر دیگر دارم سطح معدن و بانک رو هم بالا ببرین

 • fzs گفت:

  هادی چی شد این غولیان قرار بود سریع بیاد بیرون که. اطلاع رسانی بشه لطفا¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ارتین گفت:

  با سلام چرا جایزه لیگ ها محو شده اند چقدر تو پلاتین تلاش کنی نفر بیست شوی واسه 21 میل لطفا لیگ ها را مثل قبل کنید

 • شاه سپهر گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید:
  باتشکر از حمایت و توجه بی دریغ تیم فروت فقط حتما تعداد اافراد جایزه بگیرو بیشتر کنید 50 تا 60 عالیه اینطوری کسایی که خودشون تنها تلاش میکنن شانس گرفتن کارتو دارن و قدرت فقط دس قبیله های قوی نیست و اینکه تعداد لیگارو بازم بیشتر کنید فوق افسانه رویایی خیالی و …. اضاف کنید جذاب تر میشه متشکر.

 • babak66 گفت:

  با سلام ، مرسی از بازی خوبتون ، اکثر بازی های آنلاین معمولا یه سری ماموریت های روزانه برای هر فردی میزاره که در صورت انجام دادنش ، جوایزی داده میشه ، اینکار باعث پویایی بیشتر برای بازیکنا میشه ، پیشنهاد میکنم شما هم این کار رو انجام بدین خیلی جالبتر میکنه بازی رو ، همچنین میتونین یه ساختمون جدید هم به بازی اضافه کنین که حالت داستانی داشته باشه و ماموریت های خاص خودش رو داشته باشه ، خیلی ممنون 🙂

 • سارا گفت:

  سلام و خسته نباشید.قرار بود به تعداد استفاده از شیپور در طول روز به قیمتش اضافه بشه ولی خبری نشد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعضیا فقط یاد گرفتن شیپور بزنن

 • شکیبا گفت:

  باسلام و عرض خسته نباشید
  چند وقتیه که توی نبرد انلاین از ۳۰۰k طلا بهم نهایتا
  ۱۵۰k به پایین می ده خواهش می کنم رسیدگی کنین
  برای خرید کارت توی این سطح خیلی اذیت می شم

 • mohsen گفت:

  با سلام نسخه جدید فروت کرفت چرا باز نمیشه وقتی وارد میشی میرنه فروت کرفت متوقف شد لطفا رسیدگی بشه گوشی من sony Xperia e1

  • vahid گفت:

   با سلام

   یکبار از طریق تنظیمات دستگاه نرم افزار بازی را clear data کنید تا مشکل برطرف شود و اگر باز هم مشکل وجود داشت مشکل را در ایمیل مطرح کنید تا پیگیری کنیم.

   با تشکر

 • milad گفت:

  سلام.توی نبرد انلاین دونه خیلی میبره و نبرد افلاین یه دونه میشه کاری کنید که یا نبرد انلاین کمتر بگیره یا نبرد افلاین بیشتر

 • yanin گفت:

  با سلام
  به نظر من بیاید این سناریو هایی که برای کارت ها
  در نظر گرفتید رو عملی تر کنید تو اکثر بازی ها کارتی انلاین یا غیر انلاین شما بجز قدرت حمله
  قدرت دفاع و یک سبک حمله دارید
  برای مثال وقتی به بادام لقب دزد رو میدید واقعا دزد باشه مثلا ۵ درصد دزدیدن طلا رو تو حمله افزایش بده یا پسته رو تانک قرار دادید میتونید سه درصد افزایش دفاع رو براش در نظر بگیرید
  خوب این مثالی برای سبک حمله بود حالا برسیم به دفاع به نظر خودتون محاسبه دفاع کارت ها با برابر قرار دادنش با حمله کار درستی حقیقتا همچین چیزی تو بازی های TCG ندیده بودم یکم
  ایده های خوب از بازی های برتر Tcg مثل
  Hex
  یا
  Yu Gi Oh!
  بگیرید ولی کارشما واقعاخوبه هم سمتی که دارید میرید درسته هم سناریوتآن برا شروع عالیه فقط یکم باید شاخو برگشو اضافه کنید همینطور که برای هر سطح تصویر رو ارتقا میدید بهتره سناریوهم کمی تغییر کنه البته به نظرم در این مورد میتونید یه سناریو طولانی برای هر کارت بسازید که در هرسطح قسمتی از اون روایت بشه
  اینجوری ادامه بازی و جمع کردن کارت های مختلف جذابیت پیدا میکنن

 • باران گفت:

  با سلام از از آن جایی که بعضی افراد نا خلف با پیدا کردن کد بازیابی دیگران و ورود به حساب کاربری آن ها کارت های بازیشان که با تلاش و زحمت به دست آمده است را در حراجی میگذارند من از تیم تاد و مدیریت فروت کرفت درخواست میکنم برای کوتاه کردن دست این افراد هنگامی که شخص میخواهد به فروش کارت خود بپردازد از او ایمیل که در ابتدای بازی در خواست شده است گرفته شود با تشکر

  • vahid گفت:

   با سلام

   از نظر امنیتی هیچ گونه راهی برای به دست آوردن کد اکانت ها وجود ندارد و از این بابت اطمینان کامل وجود دارد ولی در مواقعی که صاحب اکانت کد اکانت را در اختیار دیگران قرار می دهد راه حلی وجود ندارد و تمامی مسئولیت این کار با صاحب اکانت است، در این مورد بارها اطلاع رسانی انجام شده که کد هیچ اکانتی نباید در اختیار دیگران باشد تا دست سودجویان از اکانت ها دور بماند.

   با تشکر

 • 4li گفت:

  با سلام
  اگر میشه یه قسمت قوانین و مقررات برا بازیکنانی ک درحال حاضر در قبیله هستن بزارید و اینکه اگه یه مقام دیگه ب مقام اضفه کنید خیلی بهتر میشه (مثل بازی کلش او کلنز)
  و سوالی داشتم در این مورد: چطور کسی رو ک الان در قبیله نیست و رفته رو پیدا کنیم و بدونیم ک الان در چ قبیله ای هستن؟

  • vahid گفت:

   با سلام

   بابت پیشنهادی که داشتید ممنونیم و در مورد اینکه فرد مورد نظر شما در چه قبیله ای است امکان ارائه اطلاعات نیست و شما می توانید با دعوت افراد به قبیله خود از انها با خبر شوید.

   موفق باشید

 • m.sepehr گفت:

  با سلام
  به نظر من این بازی بخترین بازیه ایرانیه
  اما اگه لطف کنید و بانک رو ارتقا بدید تا بتوانیم پول بیشتری در ان بگزاریم خیلی ممنون میشم
  با تشکر یکی از طرفداران پورشور نشاط بازی شما

 • DELTA گفت:

  باسلام و خسته نباشبد خدمت تیم محترم فروت کرفت و بازیکنان
  یه پیشنهاد خواستم بدم و اون اینکه بازی رو برا کاربران به دو یا چند شخصیتی تعقیر بدین مثلا شخصت خوب و بد یا هر چیر دیگه ای و به شرط اینکه شخصیت های ضد نتونن وارد قبیله ی دیگری بشین اینجوری جو بازی قشنگتر میشه و به داستان فروت کرفت هم نزدیک میشه البته این نظر منه و نظر به نظر جمع و اکثریت احترام میزارم.
  با تشکر DELTA

 • Gamir گفت:

  سلام وخسته نباشید.دوست عزیز،من میخوام قبیلمو عوض کنم اما میزنه جابجایی ممکن نیست باید چکار کنم

 • دانیال گفت:

  سلام
  فقط دو تا پیشنهاد داشتم
  1- مثلا امکان هدیه دادن کارت رو به بازیکنا بدین ( بدون پول گرفتن به یه کسی کارت هدیه بدیم)
  2-امکان هدیه دادن طلا به میزان دلخواه به دیگران رو ممکن کنید.
  اگر بازیکن های بازی مایل به عملی شدن این دو پیشنهاد باشن، لطفا این دو پیشنهاد رو در بازی اضافه کنید.
  ممنون و با تشکر اگه این ها رو انجام بدین

 • ahmad007 گفت:

  باسلام فروت کرفت یک بازی ایرانی است چرا بجای کارت های عید برای کیریسمس کارت های یلدا رو نمیذارین برای مثال هندوانه یلدا.اناریلدا
  وکارت های عید را برای عید بگذارید

  باتشکر از برنامه خوبتون

 • ahmad007 گفت:

  برای هر غبیله وار بگذارید مثل کلش حتمآ با حال میشه غبیله

 • shahab گفت:

  با سلام من ازتون یه خواهشی داشتم لطفا تو کانال تلگرام فروت کرفت کد جایزه بیشتری بفرستید

 • علی گفت:

  سلام
  لطفا امکان دوئل رو اضافه کنید
  مثلا نبرد کارت ها با هم در ساختمانی جدا و فرد برنده کارت فرد دیگه رو میگیره
  همچنین برای اینکه سوئ استفاده نشه و تبانی نشه محدودیت های خوبی اعمال کنید مثلا اختلاف قدرت نهایتا 100 کیلو برای سطح های بالا
  و همچنین لطفا امکان تغییر کارت رو نیز با همون محدودیت ها اضافه کنید
  ممنون از بازی خوبتون

 • nima گفت:

  سلام
  اینکه میگیم جایزه لیگ منظورتون چیه

  • vahid گفت:

   با سلام

   جایزه لیگ، مقدار طلایی است که در هر نبرد و با توجه به شرایط نبرد به بازیکنان اهدا می شود و در صفحه نتایج نبرد، در کنار نمایه لیگی که در آن حضور دارید، مقدار طلای کسب شده نمایش داده می شود.

   با تشکر

 • Sultan گفت:

  سلام خسته نباشید اقا تو رو قرآن فکری به حال لول بالا ها بکنید دارم از اکانت های سطح پایین اف و ان می‌خورم به خاطر این قهرمان تعادل بازی بهم ریخته قهرمان لول بالاها با طلا خیلی به سختی انجام میشه جایزه های لیگ هم جوابگو نیست تنها راهش خرید نکتار هست که متاسفانه گزینه خرید نکتار لول 100 با 1000 یکی هست اگه نسبت به ضریب بازیکن تنظیم بشه واقعا مشکل ما هم حل میشه. ممنون

 • Man mammnonam گفت:

  سلام آقا یه کاری کنید که هم تو نبرد آنلاین هم تو نبرد ساده وقتی گزینه حمله رو میزنی بگه آیا مطمئنی میخوای به حرفت حمله کنی ؟؟
  چون من ۲ بار دستم خور الکی به یکی حمله کرد که خیلی قوی تر از من بود هر چی سکه داشتم رفت ممنون میشم اگه این امکان رو بزارید

 • شایان گفت:

  سلام. چگونه میتوانیم از کد های جایزه جدید با خبر شویم؟

  • vahid گفت:

   سلام

   کد های جایزه در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام فروت کرفت منتشر می شود، اگر عضو این شبکه ها باشید، به کد های جایزه دسترسی خواهید داشت.

 • . The king . گفت:

  میشه کاری کنید که با سرچ کردن نام بازیکن در لیگ بشه امتیازش در لیگ و نام قبیله اش رو فهمید؟

 • محمدرضا گفت:

  با سلام به تیم فروت کرفت من هرچی ماموریت میزنم پول و تجربه ام خیلی کم بالا میره لطفا پول و تجربه ماموریت رو با توجه به سطح تایین کنید با تشکر

 • مصطفی گفت:

  ببخشید چطوری میشه کد فروت کرفت رو تغییر داد

  • vahid گفت:

   دوست خبوم، از طریق ایمیل ثبت شده بر روی اکانت و لینک زیر میتونید اقدام به بازیابی کنید.
   email:hello@fruitcraft.ir or ID Telegram: @todco_bot

 • ممد گفت:

  سلام چجوری کد بازیابی بازی را که روش جیمیل نیست را چجوری عوض کنیم

پاسخی بنویسید

Optionally add an image (JPEG only)