دسته بندی نشده

جزییات بیشتر در مورد تعلیق حساب ها

توسط دسامبر 30, 2013 ژانویه 20th, 2014 نظر 251

سلام به همه فروت کرفتی های عزیز

مطابق درخواست بسیاری از شما، تیم فنی تمام امروز رو صرف بررسی نحوه‌ی بازی چند نفر بالای جدول کرد. متاسفانه مطابق بررسی های انجام شده که جزییات اون در این متن خواهد آمد، تعدادی از دوستان اقدام به تقلب و استفاده از نرم افزارهایی برای اتوماتیک نمودن بازی و بازی غیر حضوری کرده بودند. از اونجایی که همه‌ی اطلاعات بازی افراد روی سرورهای ما ذخیره میشه، از جمله جزییات و زمان ماموریت، نبرد، ارتقای کارت، جهش و … ما قادر بودیم که به دقت این موضوع رو بررسی کنیم.

برای اینکار یک نرم افزار هوشمند تولید کردیم تا فعالیت های همه ی کاربران رو بررسی کرده و پیوستگی و یکنواختی عملیات کاربران از جمله ماموریت ها رو تحلیل کنیم. به عنوان نمونه بازه های زمانی ماموریت های یکی از بازیکنان که از روش غیر قانونی استفاده مینمود، مطابق خروجی زیر است:


range: 00:25:07 - 00:25:07 - duration : 0
range: 04:16:52 - 04:43:09 - duration : 1577
range: 04:50:41 - 08:21:07 - duration : 12626
range: 09:35:49 - 09:37:09 - duration : 80
range: 09:45:08 - 10:09:06 - duration : 1438
range: 10:10:58 - 10:34:56 - duration : 1438
range: 10:47:37 - 10:54:28 - duration : 411
range: 10:54:28 - 11:31:45 - duration : 2237
range: 11:33:15 - 12:09:58 - duration : 2203
range: 12:11:06 - 12:25:17 - duration : 851
range: 14:02:24 - 14:16:41 - duration : 857
range: 14:18:58 - 14:19:29 - duration : 31

 

که مطابق است با بازه های زمانی پیوسته ای که با اختلاف زمانی اندک از این کاربر فعالیتی مشاهده شده است. به عنوان مثال در یک مورد که با رنگ قرمز مشخص شده است، حدود ۴ ساعت (بیش از ۱۲ هزار ثانیه) فعالیت یکنواخت ماموریت مشاهده می شود.  (یعنی  به صورت منظم بدون هیچ گونه ارتقا، خرید کارت، نبرد و یا فعالیت دیگری) این اطلاعات مربوط به روز ۲۹ دسامبر است، اما مشابه همین فعالیت از این کاربران در روز های پیشین نیز مشاهده میشود.

به عنوان نمونه، فعالیت یکی از کاربران دیگر (کاربر رتبه ۱ با نام عمو) آورده میشود که با وجود اینکه در فاصله های زمانی نزدیکی به هم انجام شده است، به دلیلی انجام فعالیت های دیگر، مانند نبرد و یا ارتقا کارت، این بلوک ها از یکدیگر جدا شده و پیوستگی ندارند.


range: 21:25:02 - 21:25:22 - duration : 20
range: 21:31:00 - 21:36:58 - duration : 358
range: 21:38:23 - 21:38:30 - duration : 7
range: 21:41:09 - 21:45:00 - duration : 231
range: 21:59:19 - 21:59:36 - duration : 17
range: 22:00:07 - 22:00:11 - duration : 4
range: 22:00:39 - 22:10:20 - duration : 581
range: 22:12:11 - 22:12:52 - duration : 41

به جهت حس رقابت ایجاد شده در بازی، ممکن است جریمه نمودن این کاربران، برای بعضی از شما دوستان که در همان قبیله عضو هستید، کمی سنگین به نظر برسد، اما ما به عنوان ناظران بی طرف، می بایست فضای بازی را سالم نگاه داشته و قوانین بازی را اعمال کنیم. به زودی نسخه ای از فروت کرفت منتشر خواهیم کرد که جلوی فعالیت های اتوماتیک از این دست را بگیریم.

ضمنا مطابق قوانین تعویض نام قبیله ها، و نام کاربران نمیبایست به هیچ کاربر و قبیله دیگری اتهام و یا توهینی وارد نماید. در صورتی که این اقدامات توسط تیم فنی مشاهده گردد، با ریش سفید قبیله های مذکور که اقدام به تغییر نام نموده اند، برخورد خواهد شد.

لطفا متن کامل قوانین را در این آدرس مطالعه بفرمایید.

نظر 251

 • مرتضی پاشا گفت:

  سلام مگه میشه نفر با تقلب بیاد بالا بعد نفر اول با بازی عادی همیشه اول باشه و بهش نرسن اگه میخوایید قبیله قیصر اول باشه و نفر اول هم عمو باشه همینه دیگه بعد میگن چرا ار تولیدات داخلی حمایت نمیشه چند نفر از قبیله قیصر با هماهنگی زنگ زدن بعد شما حساب دو نفر رو معلق کردید اصلا منطقی نیست. با کم شدن محدوده ماموریت دیگه نیازی ب ارتقا نیست چهار تا فول بزاری میتونی تا مدت ها بدون ارتقا بازی کنی من ک بعنوان یکی از بازیکنان این بازی از شما که سازنده اینبازی هستید خواستار بررسی دوباره اکانت ها هستم اکانت دکتر رو هم خواهشا بررسی کنید چطور ممکنه نفر 70هزار امتیاز پایینتر باشه بعد منم بازی کنم بیاد منو بزنه جلو اگه در حین بازی نبودم چیزی نمیتونستم بگم ولی با سرعت اینترنت 2مگا کسی نمیتونست رد بشه ک دکتر شد یا اینا ازخود بازی سازا هستن یا تقلب میکنن لذا از شما شکایت دارم وخواستار بررسی دوباره هستم

  • علی گفت:

   مرتضی عزیز، این تصمیم به دلیل تماس چند نفر و یا طرفداری کسی نبوده است. این که چه کسی نفر اول در جدول رتبه بندی باشد هیچ سود و ضرری برای ما ندارد کما اینکه چندین بار تا بحال نفر اول بازی تغییر کرده است. این نتیجه بر اساس بررسی دقیق داده ها بوده که دو نفر از اعضای تیم به صورت تمام وقت (۸ ساعت) بر روی تحلیل این داده ها کار کرده اند. شما ممکن است بر اساس مشاهدات شخصی خود در بازی، تحلیلی از آن داشته باشید، اما قطعا چندین گیگابایت اطلاعات و لاگ های فعالیت های انجام شده، دقیق تر این موضوع را مورد بررسی قرار میدهد و به سادگی نمیتوان این موضوع را زیر سوال برد. مطابق درخواست شما، حساب کاربری دکتر نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

   • hami گفت:

    علی عزیز.
    سودش مشخصه هرکی بیشتر پول بده بیشتر آش میخوره از قدیم گفتن!

   • farzad گفت:

    age bazi bara sargarmiye pass bikhial amoo shid va baziton ro bokonid . baraye sargarmi . baraye dosti .. asan begid rotbe b darak .. (in harfo az in jahat nemizanam k rotbeye pain dashte basham ya ahle bazi nnabasham .. khodam az rotbe haye bala hastam va to yeki az 5 etehade aval ..)
    agaram baraye rotbe va kal kale bazi omadid bayad begam adress kamelan eshtebahe bayad berid wow ya dg foghan traviyan bazi konid k bugg nadaran vaghti omadid ye bazi taze tasis bayad ghabol konid k bug hast va tool mikeshe ta b fix iye taghribi resid ..
    sevomand bahse tala k migid taghalob .. har kari ye hoghoghi dare ,, har moamelei ye sodi .. kesi k vaght gozashte ye bazi sakhte ham bayad hazinehaye kharj shode ro darare ham ye sode sabet dashte bashe dar ezaye talash hai k karde mese hoghogh .. hamaton bazi ro nbazi kardid vali 1 nafareton hemayat mali nakarde ta hala .. hata 1 nafar .. pass mozde sazandehaye bazi az koja biyad .. vaseye rezaye khoda k vaght nazashtan bazi besazan .. pass harvaght yad gereftid mese khili az baziyaye jahani hemayate mali az bazi dashte bashid had aghal bazikonane bartar on vaght entezar dashte bashid kharid tala to bazi nabashe ,,
    vasalam ..

  • ali dj گفت:

   داداش نمتونین برسین بهونه نیارین ، نمیتونین قبول کنین که ضعیفین

   • داش جواد گفت:

    حالا خوبه تازه به دوران رسیدید!!!
    یکی این حرف رو بزنه که از اول تو بازی بوده باشه نه با تقلب و پول!!!

 • stda گفت:

  آقا تورو خدا 1فکری به حال بازارچه هم بکنید،آخه چرا زمان حراج واسه ما تمام میشه ولی بعدش بازم بعضی ها میتونن پیشنهاد جدید بدن؟!؟!؟ تا حالا این موضوع چندبار واسم تکرار شده که کارتی رو توی بازارچه میخرم،زمان حراج تمام میشه ولی وقتی چند دقیقه بعد مراجعه میکنم 1نفر بیشتر قیمت داده و این امکان واسه من نیست که بتونم دوباره قیمت جدید بدم…

  • علی گفت:

   سلام، در حال بررسی مشکلات بازارچه هستیم. ممنون از اطلاع

  • وحید گفت:

   آقا لطفا بررسی بشه….منم همین مشکل برام پیش امده من برنده حراج شدم زمان اش صفر شد و حراج تمام شد ولی کسی دیگ امد برنده شد و کارت برای اون شد….تازه پولم هم برگشت داده نشد…
   خواهشن بررسی شود

 • hami گفت:

  salam va khaste nabashid…

  mishe ye tozih kamel bedid

  man fkr nemikonam in kar jaleb bashe…javo darid avaz mikonid…alan ke reghabat bode shode tohin..
  kare jalebi nist

  darzemn fkr nakonam rabti dashte bashe

  man khodam alan ba sathe 1 daram mamoriyat miram…aya in moshkele??

  ye tozihe jame bedid

  vala man ke deghat kardam bazikone AMO ye dafe umad sadre jadval

  tarafdariye kasi ham nemikonam

  lotfan daghigh va ghanoni barkhord she….

 • داش جواد گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  تحلیلی که از تقلب دارید واقع مسخره است این گندی بود که خودتون به بازی زدید وقتی که محدوده ماموریت رو کم می کنید کاری می کنید که افراد مجاب بشن برن ماموریت اونوقت طرف چهارساعت رفته میگید تقلبه ولی متقلب اصلی در رفت!!هرچند این بحثی که من می کنم دفاع از شخص خواستی نیست ولی تحلیلتون اشتباهه هرچند که اون هم متقلبه چون هم عمو و هم مشهد سه چهار نفره با یک ای دی بازی می کردن ولی وقتی که شما وژن رو تغییر دادید و مثلا از این کار که خیلی دیر جلوگیری کردید استفاده کردن و بعد از اون دکتر کپی که تغییر نام به دکتر. داده رو ضعیف کردن و حمله می کردن که بازم خیلی دیر جلوی این عمل رو گرفتید تا جایی که فاصله افتاده رو خیلی سخت بشه جبران کرد اگر شما یه نگاهی به بازی بندازید میبینید از اون وقتی که این کا رو کردید سرعت رشدشون چقدر کم شده در ضمن این لاگایی که دستگاه انداخته شما کاری نکردید!!
  شما فکر کنم فقط نظرات عمو رو دارید اعمال می کنید اگر می خواید اون اول باشه بگید کسی دیگه بازی نکنه!!
  شما با این کارتون صدای همه رو در اوردید و اصلاحات بازی هم همه به نفع عمو هست!!!!
  اینطور پیش برید فق عمو میمونه و شما تو بازی هر چند قبیله ما خیلی وقته بازی کنار گذاشتیم,فقط چت بازیتون خوبه!!!!!
  حالا یکی هم اول بشه چی بهش میرسه چه فرقی با نفر اخر داره فقط فرقش اینه که وقت و پولش زو حروم کرده!!!
  تا الان حدودی جلوی تقلب رو گرفتید هر چند بازیتون باگ زیاد داره ولی اگر میخواید دوباره بازی رونق پیدا کنه افرتد متقلب رو باید تعلیق کنید و تحلیلتون هم عوض از تقلب کنید!!!
  نیازی به برنامه نوشتن نیست فقط یه نگاهی به تجربه طرف بندازید متوجه میشید که خودش داره بازی میکنه یا تقلب!!!
  من که همینجا فتحه بازیتون رو می خونم شما هم به فکر قبرش باشید مگر اینکه شفا بگیره!!!

 • mjavad گفت:

  با سلام.
  انصافا کار قشنگی انجام دادین.از این به بعد افراد دیگه یک ساعت اتوماتیک بازی میکنن بعد میرن کارت میخرن.قشنگ طریقه انجام تقلب قانونی رو باز گذاشتین.به نظرتون فقط از همین یه راه میشه استفاده کرد برای تقلب؟
  این کار رو زود تر باید انجام می دادین.فقط از شما میخام تعریفتون از تقلب رو عوض کنین و از یه دیدگاه دیگه عمو رو بررسی کنین.
  بعد یعنی بازی اینقدر ضعیفه که یک نرم افزار میتونه جاش بازی کنه؟شما خودتون رو جا بازیکن بزارید چون بازی راه گاف و تقلب خیلی داره.اون موقع که ما میگفتیم بازی داره خراب میشه گوش ندادی.حالا این همه فاصله رو چجوری جبران میشه کرد؟
  و در آخر …………

  • علی گفت:

   تحلیل انجام شده، مربوط به بازی اتوماتیک با نرم افزارهای خاصی بوده است و همین تحلیل بر روی حساب نفرات دیگر برتر در بازی نیز انجام شده است. ما به زودی در آپدیت بعدی جلوی این نوع رفتارها را به صورت سیستمی خواهیم گرفت. اگر شما تعریف دیگری از تقلب در بازی دارید، لطفا ذکر کنید. ضمنا هیچ بازی و نرم افزاری در بدو انتشار کامل نیست و ما به صورت تمام وقت مشغول بهبود این سیستم هستیم و نظر شما را برای شناسایی افراد متقلب بررسی خواهیم کرد.

   • داش جواد گفت:

    خیلی زحمت کشیدید!!
    نوش دارو بعد از مرگ سهراب
    چه فایده ای داره الان!؟
    بعدشم کسی که یه هفته بازی رو انجام میداد می فهمید چطور شما که سازنده بازی هستید و به قول خودتون تحلیل می کنید بعد دو ماه فهمیدید!!!
    در ضمن شما نظرات عمو رو اعمال کنید تا هر وقت نوبت ما شد دونه دونه بهتون بگیم!!

 • عمو گفت:

  با سلام خدمت همه دوستان و دست اندر کاران مدیران محترم و کلیه بازیکنان و ریش سفیدان محترم
  داش جواد عزیز شما که دم از بازی سالم میزنی خود شما وقتی مدتی در قبیله ما (قیصر) بودی وقتی به شما اعتماد شد و بزرگ قبیله شدی متاسفانه 15 نفر از بچه های قبیله رو اخراج کردی که اگر جلوی شمارو نمیگرفتم قبیله رو خالی کرده بودی کسی میتونه نظر بده که اولا خودش شرافتمندانه بازی کنه و امین باشه متاسفانه شما این امتحانو رد شدی ضمنا وقتی من دکترو میفرستادم بیر ون قبیله و میزدمش دوستانه دیگری هم که اونو میدیدن میزدن پس دلیلی نداره جلو شو بگیرن شما هم یک نفرو قدرتشو کم کنید بفرستید تو نبرد من اگر ببینم میزنم شما هم میزنی پس تعادل برقراره و ضمنا خدارو شکر تمام بازیهای من ثبت شده دلیلی نداره شما زود قضاوت کنی همچنین کلیه بازیهای دکتر ثبت شده شما نگران نباش

  • mjavad گفت:

   سلام.
   همون طور که شما میتونی دکتر رو خارج کنی شما هم میتونید بیای تو قبیله ما وعتماد ما رو جلب کنی بزرگ شی بقیه رو حذف کنی.پس تعادل برقراره.

  • داش جواد گفت:

   اولا که اون کار من نبود اون سری هم گفتم که اجازه ندادی دفاع کنم اگر کار من بود ده بار پشت سر هم درخواست برگشت نمی دادم دوما کار منم باشه مشکل شماست که به افراد تازه وارد اعتماد کردی ثانیا زمانی که ساعت دو و سه نصف شب ضعیفش میکنی کسی نبود بزندش در ضمن بع علت کارایی که سازندگان بازی کردن بالایی کسی بازی نمی کنه!!!
   بعدشم این حرف من نیست کل قبایل این نظرشونه!!!
   حالا یه سوال چی بهت دادن!؟
   کاپش رو نشون میدی!؟
   بعدشم این بازی با میدون جنگ اشتباه نگیر عزیزم!!
   این رفاقت هاست که میمونه این بازی ارزشش رو نداره همه رو با خودت بد کنی!؟
   فقط یه چیز بازی خوب بود که دوستای خوبی پیدا کردم!!!
   به خاطر رسیدن به اولی همه رو ازدستت ناراحت کردی ام دی کلان بیچاره که رو سرت قسم میخورد رو ببین به چه روزی در اوردی!؟

   • عمو گفت:

    داش جواد عزیز اولا ساعت دو سه نصف شب نبود بیخود جو سازی نکن خواهش میکنم دوما من اشتباه کردم که به شمااعتماد کردم وقبول دارم اشتباهمو ثالثا اگرمن شمارو راه میدادم مورد توهین بچه ها قرار میگرفتی و من نمیخواستم این مسایل پیش بیاد من هر کی ادب داشت تو قبیله مخلصشم بودم هر کی دور از جان شما بی ادب بودو خواست جو قبیله رو بهم بزنه اخراجش کردم به رتبه هم نگاه نکردم و گرنه خیلی زودتر از حالا دوم بودیم تنها سیاست ما تو قبیله این ادب و احترامه و شعار قبیله ما اینه ادب مرد به ز قدرت اوست کلانم خودش میتونه از خودش دفاع کنه شما نگرانه کلان نباش ضمنا اگر من نیاز به کاپ داشته باشم به فر شگاه ورزشی مراجعه میکنم

    • mjavad گفت:

     این حرکت شما که یه نفرو ضعیف میکنین مصداق تقلب نیست؟بازیساز محترم این یه نمونه از تعارف تقلبه.

     • عمو گفت:

      Mjavad عزیز اگر من کسی رو ضعیف بکنم بیاد بیرون برا خودم تنها که نیست در سطح خودم همه میبینن و میتونن بزنن و امتیازی بگیرن که من میگیرم پس تقلب نیست دوست عزیز

    • داش جواد گفت:

     اخ اخ کشته این مرامتم با مرام!!
     والا اون موقع که اخراج کردی بعد من با یه دوستم تو قبیلتونبود گفت کسی غیر شما بد و بی راه نمی گفت بی خود اینجا مظلوم نمایی نکن!!
     بعدشم لاگ های بازی هست که چه ساعتی دکتر کپی رو ضعیف کردی خدا کنه سازندگان بازی ببینن تا حقیقت معلوم بشه!!!
     سوما خوبه خودت اشتباهت رو قبول داری تقصیر من چیه!؟
     نا سلامتی سن و سالی از شما گدذشته یعنی باید خام بشی!؟
     ام دی کلانم داشت جات رو می گرفت کله پاش کردی!!!
     جسارتا بازیگر نیستی اینقدر قشنگ نقش بازی می کنی!؟

     • mjavad گفت:

      داش جواد عزیز اگه منم بازیساز هوامو داشت الان آنتونیو باندراس بودم.
      میگم میخاین قوانین بازی رو تغییر بدین بنویسین:
      خارج کردن دکتر و ضعیف کردن آن در نیمه شب از کارهای خیلی خوب بازی است.البته تنها اگر عمو اینکار را قبول زحمت نماید.
      تبصره:باید ساعت 3 نیمه شب باشد تا تعادل برقرار شود.

     • عمو گفت:

      داش جواد عزیز شما نگران خودت باش سنگ دیگرانو به سینه نزن لطفا ؛ بعدشم شما خوابیدی من چرا از غفلت خواب شما استفاده نکنم میخوای هر وقت خواستم بازی کنم از شما اجازه بگیرم شما هنوز از اینکه اخراج شدی و موچتو گرفتم ناراحتی اینو بدون من مثل عقاب بالای سر قبیلمم و خیلیم با بچه هام دوستم نمیذارم کسی امثال شما بخواد قبیله مارو ببره زیر سوال موفق باشی بازم حلال کن اگر ناراحت شدی هر کسیم پشت سر من هر چی بگه حلالش باشه از هیچ کسم گلایه ندارم دوستانیم که تشریف آوردن قبیله ما و خدای نکرده اخواسته یا ناخواسته اخراج شدن از همگی پوزش میطلبم و امیدوارم از من ناراحت نباشن شما هم مارو حلال کن داش جواد

     • داش جواد گفت:

      عمو جون اگر من خواب بودم که نمی فهمیدم تقلب کردی!؟
      منتها اون موقع یه جایی بودم سرعت اینترنتش پایین بود!!
      وگرنه ابکش بود تو هم اینجا نبودی!؟
      بعدشم خوبه مثل عقاب بالای سر قبیلتی که اینقدر راحت تهمت میزنی وگرنه جوجه بودی الان حکم ما اعدام بود!!
      در ضمن من فقط از تهمتت ناراحتم و فحش هایی که دادی حلالتم نمی کنم مگر باری رو ببوسی بزاری کنار فقط از چتش استفاده کنی!!؟

    • mjavad گفت:

     حتی اگه نصف شب باشه؟

     • hami گفت:

      ام جواد….
      من هم دیدم ایشون اخراج شدن …و جا خوردم که پسر عمو چرا اخراج شده….
      پس دلیلش این بوده…. هه هه

      این بنده خدا میخواد اول بمونه بزارید بمونه….جو گرفته…

      آقای سازنده جو بازی واقعا بهم خورد…..یا برخورد جدی با همه با یک قوانین مشخص(درسایت) یا بزارید بازی کنن!

      ممنون

    • hami گفت:

     خیلی جو گیری….!

     حرف از ادب میزند اما ادب ندارید

     اگه از ادب قبیلتون حرف میزنید
     ثالثا اگرمن شمارو راه میدادم مورد(( توهین )))بچه ها قرار میگرفتی

     این چیه؟؟

     ادم بالغی نیستید…..شرمنده

    • saeid گفت:

     جناب عمو!
     تقلب شما در داشتن همزمان بیش از یک اکانت هست! که خلاف اولین قانون بازی هست.

     این زرنگی نیس، تقلبه!!

    • aria گفت:

     عمو من موندم تو چطورى اين همه بالا اومدى يه وقت بازى حك نكردى با على ديجى و دكتر

  • هیچکس گفت:

   تو روز روشن داری به تقلبت اعتراف می‌کنی، راست راست هم میری اول میشی، چون عوامل سازنده بازی “پول” رو خوب میشناسن.

   شما قوانین بازی رو یه نگاه بنداز، اولین موردش اینه که هر کس فقط یک حساب کاربری داشته باشه!
   حالا شما اینجا خودت اعتراف کردی که دکتر رو رفتی ضعیف کردی و بهش حمله کردی!! که این نقض آشکار اولین قانون بازیه!!

   عوامل سازنده جواب بدن لطفن!!!!

   لینک قوانین : http://fruitcraft.ir/fruitcraft-gameplay/rules/

   • علی گفت:

    سعید عزیز، در صورتی که ثابت شود این حساب کاربری هم متعلق به ایشون هست، برخورد خواهد شد. ما این مورد رو بررسی خواهیم کرد.

    • Mr.Nobody گفت:

     خودش که اعتراف کرد مال خودشه، البته اینجا میشه به هر اسمی پیام داد. و شما باید از داخل بازی بررسی کنید که به محض اینکه دکتر ضعیف میشده، چه کسی بهش حمله میکرده!
     وحتی از طریق آی پی هم شاید بتونید رد دو اکانت رو دنیال کنید.
     متشکر از پیگیری‌تون
     اما باور بفرمایید اگر با بعضی ها مماشات صورت بگیره، انگیزه ی بازی کننده ها از بین میره
     و می دونید که بهترین مبلغ برای بازی، همین بازی کننده ها هستن. که اگه از بازی زده بشن، بزرگترین تبلیغ منفی برای بازی شما خواهد بود.

     • هومن گفت:

      جناب هیچکس عزیز شما که اطلاع نداری لطفا تهمت نزن . اکانت دکتر مال مهراب (فرزند عمو) هستش . مسلما ادمینهای سایت خودشون بهتر از هرکس میتونن این قضیه رو پیگیری و مشخص کنن . اگر اکانتها مال یک نفر بود هیچوقت نمی تونست در یک لحظه با هردو اکانت انلاین باشه و چت کنه . در حالیکه ما تقریبا هرشب توی چت هردونفر رو داریم . شما اگر خواستی میتونی یه شب معنوان مهمان ما وارد قبیله بشی . اونوقت مسلما خودت به تمام حقایق پی میبری . در ضمن اکثر بچه ها هم شماره تلفن عمو رو داریم هم مهراب
      در مورد بخش دوم حرفتون نظر ما هم همینه . باید با متقلبین با قدرت تمام برخورد بشه . بدون مماشات و اغماض و بدون درنظر گرفتن رتبه
      به همین دلیل بود که به تقلب اکانت مشهد و کلان اعتراض کردیم
      خداروشگر هم که ثابت شد

  • amfa گفت:

   عمو جون خودت یادت نی با حساب amfa با چه فحش هایی منو از قیصر انداختی بیرون .می خام بگم درس کن قبیلتو.قبیله که نیس پادگانه.بعدشم که قرار شد قیصر 4 بزنم دیدم هزار تا فحش از طرف مسعود گرفتم.اینقدم شعبه نزن قبیلس ساندویچی که نی.ضمنا الانم بزرگ قبیله ی ابا عبداللهم.بای

 • هیچکس گفت:

  الان این تحلیل مهندسیه انجام دادین؟!!
  یه نفر 4 ساعت فقط ماموریت بره اسمش شد تقلب؟!
  من نمی‌گم تقلب نشده، اتفاقن شده خیلی هم خوب شده. اما این راه درستی واسه اثبات نیست!
  هر وقت زمان بین ماموریت‌های متوالی رو هم بررسی کردید و دقیقن یکسان بود، اون وقت می‌تونید بگید نرم‌افزار بازی میکرده، نه آدم!

  • علی گفت:

   سعید عزیز، زمان بین ماموریت ها منظم بوده و بررسی شده. بلوک های زمانی نشان داده شده پیوسته هستند و تمام محاسبات توسط نرم افزار و بدون خطا انجام شده است.

   • Mr.Nobody گفت:

    زمان بین ماموریت ها خیلی بستگی به سرعت اینترنت و گوشی داره. بعضی وقتا چاقوی بازی مدت بیشتری روی صفحه میمونه، بعضی وقتا کمتر.
    حالا چطور شما میگید زمان بین ماموریت‌ها دقیقا یکسان بوده؟!!
    من فکر میکنم ملاکتون فقط مدت زمان کلی بوده.

    در ضمن تعلیق گزینه ی مناسبی برای برخورد با خاطی نیست!
    چرا که فرد متقلب با تقلب، افزایش تجربه و رتبه داشته. پس برای جریمه، باید حداکثر تجربه و رتبه به مقدار قبل از تقلب ایشان بازگردد

    سپاس از پاسخ دهی شما

    • علی گفت:

     حق با شماست سعید عزیز، و این مورد اختلاف چند ثانیه ای در بین ماموریت های متوالی در بررسی در نظر گرفته شده است. دقیقا به دلیل همین ریزه کاری ها و نکاتی که در این بررسی وجود دارد، نظر نهایی تیم زود اعلام نشد و مجبور به تولید نرم افزاری برای بررسی این موضوع شدیم. قطعا خارج شدن هیچ یک از بازیکنان از بازی به نفع ما نبوده و ما دوست داریم یک جو سالم در بازی ایجاد شود. حتی برخلاف تفکری که تعدادی از عزیزان دارند، دو فرد مذکور جزو بهترین مشتری ها در بازی هستند، اما مطابق جلسات برگزار شده، سالم ماندن جو بازی مهم تر از هر چیزی تشخیص داده شده و ممکن است دادن ضررهایی در این سطح برای حفظ این سلامت ضروری باشد.

 • هومن گفت:

  سلام به همه بازیکنان و ادمین های محترم
  توی این چند روزه اخیر بحث داغ تقلب بوده .
  اول از همه اینکه من مطمئنم که تمام بازیکنایی که واقعا این بازی رو دست داشته باشن با تقلب مخالف و با برخورد جدی با متقلب موافق هستن . یک بازی آنلاین اگر بخواد موندگار باشه باید پاک و بدون تقلب بره جلو وگرنه فاتحه اش خوندس . پس دو نفری که تقلبشون ثابت شده تعلیق و حتی حذف اکانت حقشون بوده.
  در موارد دیگه ای که دوستان دارن اظهار می کنن بهتره به جای اینکه به کسی تهمت بزنن با یک نگاه منطقی و بدون غرض ورزی صحبتهاشون رو بیان کنن .
  محض اطلاع دوستان عرض میکنم کسانی که توی قبیله قیصر هستن همه عمو رو خوب میشناسن و به گواه تک تک افراد ایشون در مرام و معرفت و اخلاق سرآمد هستن و با بی اخلاقی توی قبیله شدیدا برخورد می کنن . مطمئنا چنین فردی بالاترین بی اخلاقی در بازی که همون تقلب هست رو انجام نمیده.
  در مورد خروچ فراد از قبایله و حمله به اون علاوه بر اینکه نفرات دیگه هم میتونن اون رو بزنن ، این نکته رو هم در نظر بگیرید که هر کس بخواد یک نفر خاص رو بزنه کلی وقتش تلف میشه تا اون نفر رو توی لیستش پیدا کنه و توی همون زمان میتونه از ماموریت خیلی بیشتر تجربه بدست بیاره. ضمنا این کار توی خیلی جاهای دیگه هم داره انجام میشه . من خودم دارم میبینم که یک اکانت با یک دفاع عالی ، یکدفعه دفاعش صفر میشه . مسلما من هم که نزدیک اون نفر هستم ازش بهره میبرم . پس بهتره این قضیه رو بهمونه نکنید و به جای اینکه بخواهیم کسی رو متهم کنیم با پیشنهادهای خوب و سازنده به بهتر شدن و جهانی شدن بازی کمک کنیم

  • nobody گفت:

   یه جا میرسه که دیگه نمیشه با 1 کارت لول 1 ماموریت زد. اینجاس که فقط میشه حمله کرد. حمله هم 5-6 برابر ماموریت تجربه میده. پس ارزش گشتن توی لیست رو داره.
   در ضمن کنترل یک اکانت دیگه،ولو اینکه بقیه هم از اون منفعت ببرن، تقلب محسوب میشه.
   توجیه نکن دوست عزیز

 • داش جواد گفت:

  سازنده محترم ایا کسی که قبول کرده یه نفر رو ضعیف کرده اعتراف به تقلب نیست دلیل به این واضخی رو لطفا بررسی کنید نمیخواید وقت بزارید تحلیل کنید!!!

 • hami گفت:

  با سلام….

  آقای سازنده میبینید با یه کاری که راحت میشد جم و جورش کرد چطوری جو بازی رو عوض کردید؟
  اگه امکانش هست به حرف ما هم گوش بدهید نه بزرگان جمع…ک با پول یا گذاشتن چند نفر پای بازی… یا ادعایی که میگم ما تقلب نکردیم…

  من از وقتی که بازی کردم واقعا خوشحال شدم که یک بازی ایرانی به این زیبایی به دست ایرانی ها ساخته شده…لذت بردم و احسنت به شما

  اما یه مشکلاتی پیش اومد…

  متاسفانه ورژن جدید جالب نبود…

  اول پس زمینه (که میدونم بخاطر زمستان هست) سفیدیه پس زمینه خیلی هست و چشم ها رو اذیت میکنه…میتونستید ی چند تیکه سفیدی بزارید که نمایانگر برف باشه نه اون همه!
  دوم بالا بردن قیمت جهش و کم کردن ماموریت..کاش یه کم دیرتر انجام میدادی تا بازی قشنگ جابیوفته…احساسم میگه شما به دنبال منفت خودتون هستید نه مخاطبی که بازی میکنه (خداکنه اشتباه کنم)
  سوم قضیه تقلب
  خداشاهده اولین قبیله ای که تقلب رو ذکر کرد…و اسم قبیله رو گذاشت متقلب قبیله قیصر بود…(شما که میگید همه چی ثبت شده است ببینید!)
  و شروع به توهین به یک بازیکن بود….اگه واقعا قوانین هست(همانطور که ذکر کردید) باید با اون فرد برخورد جدی بشه…اگه نه نیس…شاید خون طرف رنگین تر از ماست!
  والا من نه متخصص این برنامه هستم نه سرور جلوی من هست…با چشم میدیدم ک جهش بعصی از بازیکن ها خیلی زیاد هست…میخواستم به سازنده بگم…خب این یه بازی هست و تفننی …جالب نبود بگم
  تا اینکه این برخورد رو دیدم
  باز اگه قوانین برای همه یکسان هست باید با نفرات شدیدا برخورد شود…چ کسی که پول برای این بازی خرج کرده!!!! چ کسی که از بدافزارها استفاده کرده! چ کسی که توهین کرده!
  منه حقیر از شما خواهش دارم که کامل بررسی کنید ونتیجه را به همه اعلام کنید…نه اینکه با ابروی فرد بی دلیل بازی بشه!(یادم رفت که بگم اولین قبیله که با ابروی فردی که معلق شده بود بازی میکرد قبیله قیصز بود ک اسم قبیله از قیصر به متقلب = معلق عوض شده بود)

  سازنده ی محترم از شما تقاضایی دارم
  اگر در دستور کارتو یک اخطار هم اضافه کنید بهتر است تا یک دفعه و عجولانه تصمیم بگیرید

  ممنون که وقتتون را به من دادی…بازی فوق العاده جالبی هست…امیدوارم جو بازی با این چیزها خراب نشود و ایرانی همیشه سربلند باشد

  با تشکر

  • داش جواد گفت:

   حامی جون اگر سازنده های بازی به فکر جذاب تر شدن بازی بودن این کار رو نمی کردن!!!
   فکرکنم منفعت سازنده بازی گرو منفعت عمو باشه!!
   اخه اینا هر کاری که برای اصلاح بازی انجام میدن بیشتر به نفع عمو هست تا بقیه مگه میشه!؟
   این شک رو هر سری بیشتر به یقین تبدیل میکنه که عم و سازنده سر و سری باهم دارن!!

  • علی گفت:

   حامی عزیز، از اینکه پیشنهاداتتون رو برای ارتقا و رفع اشکالات بازی مطرح کردید ممنونم. مطمئن باشید جواب گویی به تمام درخواست ها و ایمیل ها و انتقادات برای یک بازی که بیش از صدهزار کاربر داره کار راحتی نیست. ما تمام تلاشمون رو داریم انجام میدیم که محیط متعادل و پاکی برای این بازی فراهم کنیم. برای اسم قبیله ها هم یک سیستم نظارت در برنامه کار داریم تا از این طریق به هیچ شخصی اهانت نشود.

   • hami گفت:

    ممنونم.. میدونم تیم سازنده داره تمام سعی شو میکنه تا این جور مشکلات پیش نیاد…واقعا خسته نباشن…

    اما قوانین برای همه یکسان هست

    کسی که از بدافزار استفاده کزده(بادلیل حتمآ)

    و کسی که 2 اکانت دارد…( عمو و دکتر (پسرشون به گفتشون)) این ثابت شدس!

 • ali dj گفت:

  سلام همه خسته نباشین،
  نمیدونم چرا نمیتونن بعضی ها قبول کنن که قیصر و عمو ودکتر و…. قوی هستن، اقا قوی هستیم
  دنبال بهونه نباشید

 • reza-n گفت:

  باسلام
  دوستان عزیز انقدر به عمو حسادت نکنید
  عمو داره بدون تقلب بازی می کنه زحمت می کشه وقتشو می زاره
  حق نداره دربرابر یک مشت متقلب. دربرابر خود دفاع کنه

 • داش جواد گفت:

  از اینکه سازندگان محترم اینقدر پاشخگو هستن جای شکر داره!!!
  فکر کنم دارن با عمو هماهنگ میکنن یعد ببینن چی جواب بدن!!!خخخخخخخ

  • علی گفت:

   جواد عزیز، امیدوارم بدونید که همین که محیط کاملا باز هست و کامنت شما منتشر شده نشون از این داره که تیم توسعه نیازی به دفاع از فعالیت های انجام شده نداشته و با هیچ یک از بازیکنان صدر جدول نسبت حقیقی و حقوقی ندارد.

   • داش جواد گفت:

    چرا همه ی سیاست گذاریتون تو بازی به نفع یه نفره!؟

    • علی گفت:

     جواد عزیز، ما چطور میتونیم تمام ایمیل ها، انتقادات و نظراتی که برای ما ارسال میشه به شما انتقال بدیم و یا بخواهیم جهت گیری تصمیمات رو برای شما مشخص کنیم. ما در تصمیمات همه ی صد هزار کاربر بازی رو در نظر میاریم این کار رو انجام میدیم. همون یک نفر هم که میفرمایید خیلی وقت ها تصمیمات به نفع شون نیست و انتقاد دارند.

 • farzad گفت:

  salam ..
  sorry vali inja ye soal bara man pish omade . onam ine k ye player mese man k adat dare ye ja 1 ya 2 saat posht sare ham faghat va faghat mamoriyat bere va yek ja pole b dast omade hasel az mamoriyat ro kharj kone ham to in narm afzar taghalb kar mahsob mishe .. baraye in halat che javabi darid ?

  • علی گفت:

   ببینید هر کسی میتونه حتی بیش از دو ساعت هم ماموریت بره، اما نرم افزار پیوستگی رو تشخیص میده و شما هم اگر دو ساعت ماموریت برید، بین اونها یک دقیقه برای استراحت یا ارتقای کارت میگذارید. مجددا تکرار میکنیم که اول شدن هیچ کسی به نفع یا ضرر ما نیست. اینکه بازی ناسالم یا ناعادلانه باشه به ضرر توسعه دهندگان بازی هست و ما تمام تلاشمون رو میکنیم که این محیط رو پاک و در تعادل نگه داریم.

   • farzad گفت:

    midoam dadahs . asan farghi b hale U nemikone ki aval bashe ki nabashe ..
    man faghat baaye in k moshkeli bara accountam pish nayad ino goftam ..
    aval ham male kesiye k bishtarin zahmat ro bekeshe ..
    mamnoon az peygiri va vali yekam ro in sistemeton kar konid 🙂 alan ba ye taghir sade to narm afzar mokamel mesle motevaghef kardam 1 deygheiye narm afzar har 1 rob mishe in sisteme defai ro dor zad . albate fek konam ..

 • مهدی60 گفت:

  ﺿﻤﻦ ﻋﺮﺹ ﺳﻼﻡ ﻭﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ ﺧﺪﻣﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ
  ﻣﻦ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻭ ﺑﺮﺗﺮﯾﻥ ﻗﺒﯿﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﯾﺪﻣﻪ ﻗﯿﺼﺮﻩ ﭼﻮﻥ ﺍﻧﺼﺎﻓﺎ ﺍﺩﺏ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎﯼ ﻭﺍﻗﻌﯿﺶ ﺗﻮﺵ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﻣﯿﺸﻪ .ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﯾﺶ ﺳﻔﯿﺪ ﻗﺒﯿﻠﻢ ﺑﻮﺩﻡ
  ﻭﻟﯽ ﺣﺎﻝ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻗﺒﯿﻠﻪ ﺣﺘﯽ ﺑﺰﺭﮔﻢ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ
  ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻭﻗﺘﯽ ﻋﻤﻮ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺯﺣﻤﺖکشیده ﺣﻘﺸﻪ ﻫﻢ ﺍﻭﻝ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﻢ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﻭﻗﺖ ﻭﺍﺳﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻧﻤﯿﺬﺍﺭﻥ ﭼﺸﻢ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺒﯿﻨﻨﺶ.
  ﺳﺎﻋﺖ ۳ﺗﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻥ ﻋﺮﺿﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﺎﺯ ﺷﺼﺘﺶ ﻧﻮﺵ ﺟﻮﻧﺶ ﭼﻮﻥ ﻧﺪﺍﺩﻩ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺘﻪ ﺯﺣﻤﺖ ﮐﺸﯿﺪﻩ.
  ﺍﮔﺮﻡ ﺍﻭﻟﯽ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻬﻢ ﻧﺒﻮﺩ ﺍﯾﻨﻬﻤﻪ ﻓﺸﺎﺭ ﻭ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﯽ ﺭﻭ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﻋﻤﻮ ﺧﺎﻟﯽ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻥ.ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺷﻤﺎ ﻫﺎ تو ﻗﺒﯿﻠﺘﻮﻥ ﯾﻪ ﻧﻔﺮﻭ ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺑﺮﺩﺍﺭﯾﺪ ﺍﮔﻪ ﻭﺍﯾﺴﺎﺩ ﺗﻮ ﻗﺒﯿﻠﻪ.
  ﻗﯿﺼﺮ ﺑﺰﺭﮒ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺪﺍﺭﻥ ﺑﻤﻮﻧﻦ ﭼﻮﻥ ﻋﻤﻮ ﻭﺍﻗﻌﺎ مرده

  • nobody گفت:

   قیصر بزرگ نداره چون عمو به هیچ کدومتون اعتماد نداره!!

   اگه شمارو با زبونش تو قبیله نگه داشته، واسه اینه که قبیله ش بره بالا.
   میخوای بشناسی عمو رو یه کاری کن یکم از دستت ناراحت شه تا ببینی اخلاقش چطوره.

   • عمو گفت:

    Nobody عزیز
    شما نگران بزرگ داشتن یا نداشتن قبیله قیصر نباش خیلی عرضه داری لطفا یه قبیله بزن مدیریت کن و خرجش کن بیاد بالا همه تو قیصر میدونن من با بی ادبیو بی نظمی مخالفم حتی اگر دوتا چشمامم باشه میندازمش بیرون پس خواهشا تو کار دیگران دخالت نکن قبیله داری عرضه میخواد یکی از آفات قبیله همین بزرگ داشتنه که توقع همه رو بالا میبره وقتی یکدست باشه نظم قبیله بیشتره با این حرفاتم نه شما هیچ کسه دیگه هم نمیتونه قیصرو از هم بپاشونه قیصر همیشه هست و خواهد بود چون گلهایی داره که حالا حالاها پژمرده نمیشن منم از این بیدها نیستم که به این بادا بلرزم عمو جون

    • الکا گفت:

     با عرض سلام عمو جان من مىدونم چى مىگى شما ها که خىلى سرتون مىشه برىد قبىله بزنىد بفهمىد ما چى مىگىم واقعا واسه ادم زور داره ىکه بىاد اعضاى گروهتو برىزه بىرون و بره منم اىن اتفاق برام افتاده نوش جونت که نفر اولى عمو جان امىدوارم هىچکس قبىلت رو به هم نرىزه

 • داش جواد گفت:

  عمو کسی دیگه تو قبیلتون نبود بیاد ازت تعریف کنه!؟
  هیچ ماست بندی نمیاد بگه ماست من ترشه!!
  من که قانع شدم عمو تو رو خدا دعوت بده بیام تو قبیلت!!!

  • هومن گفت:

   گفته بودم اگه برگردی دوباره
   غم ميره از دل و تاريکی ميميره

   بعد از اون بی تو نشستن های روزی
   دستای سردم. دستايتو ميگيره

   اومدی اما ديدم دست تو سرده
   گفتی اون روزا ديگه برنميگرده

   گفته بودم اگه برگردی ميبينی
   نقش غمها رو توی آينه چشمام

   ميدونی اينجا تو اين خونه غمگين
   رنگ بی رنگی گرفته بی تو دنيا

   اومدی اما ديدم دست تو سرده
   گفتی اون روزا ديگه بر نميگرده

   گفته بودم اگه بر گردی ميبينی
   روی اين پنجره ها اسم تو مونده

   غصه اومدنت باز من تنها
   توی تاريکی اين شبها نشونده

   بی تو موندن لحظه جبر منه
   صبر ايوب زمان صبر منه

 • mjavad گفت:

  هییییی.
  عمو رفت گفت تو قبیله بیان ازش دفاع کنن.عیب نداره .اینکارها رو نمیخاست.اگه به اینه خودمم میخای بگم؟
  داداش میخای بگم تو قبیله ما هم بیان ازت دفاع کنن؟بی تعارف ها
  بعد هم قبیلتون چقدر عضو داره.
  هر موقع حداقل 4 5 تا قبیله دیگه گفتن عمو خوبه اون وقت شما هم درست میگین.

  • سلام گفت:

   سلام و عرض ادب به همه دوستان گرامی و سازندگان محترم. کاش تو جایی که قراره بوده باعث سرگرمی بشه حتی فکر تقلب نیادد. کاش منی که پایین جدولم باا شنیدن بازی اتوماتیک جاا نخورم و بازی روو حذف نکنم. امدم با ادمها رقابت کنم بس نیست فضای مجازیی که وار د فضای مجازی کردین؟ اخه من به چه امیدی بازی میکردم اگه جلوی این تقلب رو نمیگرفتن؟ علی اقا سازنده محترم خدا حفظت کنه که باا این همه توهین بازم جانب حق رو گرفتین. ممنون

  • هومن گفت:

   مطمئن باش پشت سر هیچکدوممون اسلحه نذاشتن . هرکس اومده اینجا نظرش رو نوشته از ته دلش بوده و نظر خودش . ضمن اینکه احترام همه رو هم نگه داشتیم ولی شما دارید هرطور دلتون میخواد پست میذارید و به هرکس که میتونید توهین میکنید و افترا میزنید

  • الکا گفت:

   از کن بىا ببىن که ىه قبىله به اسمdorsa هست که رىش

   سفىدش الىکا هست الکى ى من از اونام!!!

 • mjavad گفت:

  علی آقا اسازنده بازی.
  آیا کار عمو تقلبه یا نه؟میشه جواب بدید.

 • mjavad گفت:

  هیچ کدوم از سیاستاتون به ضرر عمو نبوده یکیش رو نام ببرید!!
  ما هم جای شما بودیم نمی زاشتیم همچین مشتری خوبی از دستمون بره فقط به فکر جیبتونید خلاص

  • علی گفت:

   محمد جواد عزیز، از اینکه با این پیش فرض سوال رو میپرسید، ممنونم. اما به هر حال جواب سوالتون این هست که مطابق تحلیل های ما که روز قبل هم مطابق لاگ های بازی نشون داده شد، ایشون بیشتر از امکان نبرد در بازی استفاده میکنند. در حقیقت کم کردن تجربه ی نبرد، به ضرر کسانی بود به این روش بازی میکردند و با این موضوع از حمله ی مکرر به یک فرد جلوگیری شد.

 • Alireza Moradi گفت:

  با سلام من طلا خریدم و یکی از ساختمان ها رو ارتقا دادم اما ارتقاع انجام نشد ولی سیستم 90 هزار تا کم کرد و ارتقاع هم انجام نشد براتون ایمیل زدم بررسی کنید

 • mehdi 96 گفت:

  خسته نباشید

  ایا افراد خاطی از بازی اخراج شدن .پس چرا اکانتشون حذف نمیشه؟ این وسط منظورتون از معلق چیه؟ وقتی ثابت شده خب اکانت رو لطفا حذف کنید.
  بررسی شما رو اکانت های بالا تو چه بازه ای بوده؟ خوهشا حداقل دو هفته اخیر رو بررسی کنید، نتایج بیشتری بدست خوهد امد.
  افراد خاطی از 2 یا 3 اکانت استفاده می کنند مثل اکانت modo مربوط به رتبه دوم. خواهشا با بررسی خودتون این اکانت ها رو هم غیر فعال کنید تا مورد سواستفاده قرار نگیرد.
  لطفا این بررسی ها در آینده هم روی اکانت ها صورت بگیره.
  ممنون از توجه و ترتیب اثر عملی شما که باعث حفظ انگیزه و رقابت سالم بین افراد میشه.

 • mehdi 96 گفت:

  با عرض معذرت

  یه خواهشی داشتم
  لطفا روی اکانت های با سرعت پیشرفت بالا، یه بررسی در مورد استفاده همزمان از چند دستگاه مختلف برای بازی و پیشرفت کاذب یه اکانت به عمل بیارید. البته در بازه زمانی قبل از ارایه نسخه آخر بازی که این باگ در این نسخه اصلاح شد.
  چون این مورد تقلب واضح و اجحاف به سایر افراد هست. و باعث رقابت ناجوانمردانه و نابرابر هست که برای همه افراد هم کاملا واضح بوده که این کار سواستفاده هست.

  با تشکر

  • علی گفت:

   مهدی عزیز، سیستم دیگه به صورت خودکار اجازه استفاده همزمان از یک اکانت روی چند دستگاه رو نمیده و این مورد حسابی تست شده.

 • hami گفت:

  سلام….

  لطفا بحث رو جمو جور کنید..کش ندید…تقلب هست(همه جا…همه حتی خودم!)….ی کم کوتاهی کردید تو نظارت…البته حق میدم سخته..بازم تشکر میکنم
  نظرم:
  علی آقا!
  اکانت ها ی اضافی که 2 کاربر دارن رو شناسایی و حذف کنید و اخطار به خوده شخص کاربر نه عمومی!…اگه دوباره تکرار شد حذف اکانت!
  2 اکانت معلقی که هست رو برگردونید حالت اول و با بررسی اگه مشخص شد بدافزار استفاده شده…اخطار شخصی نه عمومی…دوباره تکرار شد …حذف اکانت!(اگه نبوده فکر کنم عذرخواهی عمومی)علی آقا فکر کنم تیمتون کمی زود عجله کردن .و تصمیم گرفتن…
  زمان فروش بازارچه خیلی بده…حراج تموم شده اما بازم پیشنهاد میدن…یه دقیقه شمار مثلا 60 ثانیه اخر معکوس بزارید هیجانی تر و قشنگ تر میشه
  ی مشکل دیگه که هست اینه
  زمانی که تو ماموریت هستی میخوای ماموریت بری…کسی از اونطرف رو کارتت پیشنهاد بده …گزینه بازارچه دقیق میوفته رو گزینه حمله! برسسی کنید

  سعی کنید این اعلام هایی که میاد.رتبه افزایش یافت. 1 پیام دارید و… رو ی گوشه شیک بزارید . نوار ابزارمانند خوب نیس و مشکل بالا که ذکر کردم هم پیش میاد..

  با تشکر

  • علی گفت:

   حامی جان، ممنون از نظراتی که دادید، هنوز تصمیم نهایی در مورد این دو فرد گرفته نشده و اخطارهایی هم قبل از این وجود داشته و اونها قطعا به اطلاع شما رسونده نمیشه. ما در مورد بررسی انجام شده کاملا مطمئن هستیم و این بررسی به صورت دستی انجام نشده که انجام دوباره ی اون نتیجه رو عوض کنه. به هر حال امیدوارم تصمیم نهایی تیم، حذف این حساب ها نباشه اما این حق رو برای خودمون محفوظ داریم که این مجازات رو اعلام کنیم. مشکلات بازارچه مخصوصا اون مورد که میاد روی دکمه ماموریت خیلی اذیت میکنه و این رو میدونیم و حلش خواهیم کرد 🙂

   • hami گفت:

    ممنون علی جان…..
    با همه طبق (( قوانین )) برخورد بشه لطفا….چشم پوشی یا این قلم جا افتاد یا مشتری خوبی هست حالا اینو بیخیال…یا این رفیقمه ولش کن …..نباشه…
    ایشاله همه چی بخوبی حل بشه…وباز جو اروم بازی برگرده ….

    بازم ممنون از شما که وقت میزارید تا مشکل برطرف شه…کاره سختی هست…. خسته نباشی علی جان
    و ی تشکرم برای تیمی که به گفته ی شما شبانه روز هستن تا مشکلی پشی نیاد…خدا قوت

    من هرسری میام ی سری انتقاد مشکل پیشنهاد میدم…بازم شرمنده

    ورزن های جدید که میاد من نمیدونم چرا دوباره باید کل بازی رو دانلود کرد؟؟؟!!! خب اون قسمت مازول…یا قسمتی که اصلاح شده یااضافه شده روی بازار بیاد نه کل برنامه …خب شاید یک نفر سرعت نت پایینی داشته باشه!(نت تلفن همراه) اگه امکانش هست بررسی شه.

    اگه ی قسمتی برای پیام خصوصی طراحی شه واقعا این بازی فوق العاده میشه…

    علی جان اگه بازی کاملا ایرانی هست بنظرم جالب نیس از زبان انگلیسی استفاده بشه….مثلا عکس اول بازی fruit craft خب بنویسید فروت کرفت چه ایرادی داره؟ یا همون loading بارگذاری!!!
    ی قسمتاییش انگلیسی هست..اگه امکانش هست اونا هم فارسی بشه عالیه

    من نمیدونم بازار اسپانسر شماست یا نه…اگه خرید طلا مستقیما از خوده برنامه باشه بهتره…….بازی کلا مستقل باشه…

    ی قسمتی هم تو بازار اضافه کنید
    کسی شاید کارتشو اشتباهی برای فروش میزاره…یه قسمتی برای کنسل کردن باشه….که طرف کارتشو از دست نده….البته برای کنسلی یه مبلغی کسر شه از طرف…اگه پولشو نداشت که کنسلی نمیشه…اگه هم کسی پیشنهاد داد دیگه کنسل نشه

    ممنونم سرتونو درد اوردم

   • فریدون گفت:

    سلام
    واقعا که دیگه به شعور بازیکنان توهین میشه در چند روز گدشته اکانت عمو و رسول و دکتر که من زیر نطر دارم روزی حدود 1 م اکس پی گرفتن که این جز تقلب با بازی ساده نمیشه اونوقت شما میگین ما تیم توسعه تشخیص میدیم و اگر نمیخاین بازز نکنین این خیلی بده.

 • پیام گفت:

  من خیلی این بازی رو دوست داشتم با گرافیکی داشت بیشتر جو بازی شده بودن و بیشتر وقتم تو این بازی بود اما وقتی میبینم بعضی ها انقد راحت ازم بالا میزنن از بازی دلسرد میشم حالا نمیدونم با تقلب اینکارو یکنن یا نه فقط یخواهشی دارم لطفا قیمت هارو کاهش بدید چقد تو ماموریت چشمام ضربه خورد تا بتونم یه کارت بخرم اما اونایی که پول خرج میکنن خیلی راحت بجای ماموریت از نبرد استفاده میکن هم پولش بیشتر هم تجربه اش
  ولی ما باید کلی جم کنیم تا بتونیم حداقل از خودمون دفاع کنیم
  لطفا کاهش بدید

 • خدای جنگ گفت:

  من از سازنده گله دارم چه طور میشه عمو 12میل تجربش باشه بعضی افرادی که تو قبیلن مثل اقای ایکس که تا4نصبح بیداره تجربش8میل فرق کنه جدا از اینکه به نظرات اون گوش میکنین بهش کمک های مانند حدود روزی20میل و تجربه زیاد کردن اضافه کردن کار و کی میدونه خیلی کارا یا اصلا نمیخواین ما بفهمیم مهمنیست ما اصلا به عمو دقت نمی کنیم چون اون از نظر ما ارزش نزاره اونایی که تقلی کارن کلا حذف کنین من شبا که بیدارم شاید بیشتر از 2ساعت بدون استراحت مدام ماموریت میرم منم متقلبم پس…

  • علی گفت:

   امید عزیز، ما این بررسی رو روی حساب کسانی که مداوم ماموریت میروند هم انجام دادیم. برای اطلاعات بیشتر سوال های آقا سعید که بالاتر هست رو یک نگاهی بندازید. ما به عنوان کسانی که بیش از ۷ سال تجربه برنامه نویسی و تولید نرم افزار داریم، میتونیم تفاوت یک انسان که دو ساعت مداوم ماموریت رو استفاده کنه و یک کامپیوتر رو تشخیص بدیم. حتی میتونیم نتیجه اجرای این تحلیل روی حساب شما رو هم منتشر کنیم اگر علاقه داشتید. از نگرانی شما ممنونم.

 • شهاب گفت:

  سلام به علی عزیز میخواستم بگم چون حجم بازی زیاده یکدفعه بببس ازچند مدت نسخه جدید رو بدید و همچنین بازار چه هم مشکل داره و یک مشکل دیگه که زمان حمله به بازیکن ها همش نوشته تجره مثلا :11 احتمال افزایش قدرت قدرت در دسترس حداکقر یعنی این 4 تا اصلا تغییر پیدا نمیکنند و همش ثابت هستند این مشکل کلیه یا …؟
  بازارچه هم هم زمانش خیلی زیاده هم باگ دارهکه خیلی سخته بتونی یک جنس بخری یک سوال دیگه هم داشتم اینم اینه که هزینه خرید کارت از سطح 3 خیلی بالاست یعنی برا ماهایی که سکه نمیخریم
  بحث بعدی دیگری هم که هست میخواستم در مورد چنین نرم افزار هایی توضیح بیشتری بدید یعنی اختصاصی برای فروت کرفت ساخته شده اند یا اینکه کلا برای اندورید یا ای او اس وجود داره اخه خیلی بعید و دور از نظر وجود چنین نرم افزار هایی!
  ممنون میشم اگه به همهی این سوالات پاسخ بدید به احتمال زیاد خیلی هاش سوال دیگر دوستان هم هست
  با تشکر

  • علی گفت:

   شهاب عزیز، در مورد انتشار نسخه های جدید حق با شماست و ما هم تا وقتی که مجبور نباشیم، به دلیل همین حجم بالا و سختی دریافت برای بازیکنان اقدام به انتشار نسخه جدید نخواهیم کرد. همونطور که در یک پیام سیستمی اعلام کردیم، تجربه فعلی در بخش نبرد اشتباه محاسبه و نمایش داده میشه اما اگر نبرد رو انجام بدید، تجربه ای که در بخش نتیجه نمایش داده میشه درست هست. نرم افزارهای مذکور برای PC ساخته شده اند و هدف اصلی آن شبیه سازی آندروید روی کامپیوتر است اما متاسفانه در این جهت مورد استفاده قرار گرفته اند. هزینه خرید کارت ها متعادل با طلای نبرد و ماموریت شما در نظر گرفته شده است، اما ممکن است استراتژی درستی برای چینش کارت ها انتخاب نکرده باشید و درآمدتون کافی نباشه.

   • شهاب گفت:

    راستی تجربه ماموریت ها هم خیلی کم هستش مثلا من با نبرد 12 تا تجربه میگیرم اما با یک ماموریت 2 تا تجربه میگیرم خیلی اختلاف داره

    • علی گفت:

     شهاب جان، این مورد در طراحی بازی بوده و شما برای به دست آوردن تجربه بیشتر، می بایست نبرد انجام بدهید. ماموریت بیشتر نقش یک آب باریکه برای به دست آوردن پول در ابتدای بازی رو داره.

 • desvane گفت:

  سلام خسته نباشید خدمت دوستان عزیز در جواب بعضی از نظر ها که گفتن چطور یه بازی کن رده پایین یهو میاد بالا خیلی سریع باید بگم که هستن کسای که با پول طلا میخرن کارت قوی میگیرن کارت زیاد بخاطر همین با کارت های زیاد بیشتر به جنگ و معموریت میرن بخاطر همینم زود میان بالا خوده بنده دوهفته بازی میکنم اول اومدم طلا خریدم زود اومدم بالا که الان سطح 63 هستم

 • desvane گفت:

  بازی باحالیه من راضی هستم دمتون گرم اقا علی دستتون درد نکنه

 • joker2013 گفت:

  علي اقاي گل. يکم فکر کنيد. همه ي اين کارايي که انجام ميشه به نفع آقاي عمو هستش من قصد توهين به ايشان رو نداشتم ولي هر انساني بياد ببينه ميگه شما دارين به نفع عمو کار ميکنين. براي همين انتظار نداشته باشين که مردم باور کنن که عمو تقلب نميکنه الانم عمو به اعضاي قبيلش گفته گفته بيان دفاع کنن ازش. بايد بگم که من چيزي رو که ميبينم باور ميکنم الان من دارم ميبينم که تمام اين ها به نفع عمو هستش بنابرين احتمال اين که عمو تقلب کرده باشه زياده لطفا بررسي شود

 • نفس جووون گفت:

  سلام ببخشید ک وسط دعواتون این پست و میدم ولی من 1روز ک نتونستم وارد بازی بشم حتی 1سری نیم ساعت داشت load میشد ولی بازی بالا نیومد ممنون میشم راهنمایی کنید ک مشکلش چیه ممنون.

 • Dr@g0n گفت:

  با سلام میخواستم یه پیشنحاد بدم که یک پست جدید بگذارید که مقام آن ازبزرگ قبیله بالاتر و از ریش سفید پایین تر باشد که بتواند افراد قبیله را اخراج کند حتی بزرگ قبیله. که باری رااز روی دوش ما ریش سفید ها بردارد با تشکر ریش سفید قبیله نژاد اریایی اگر میشود لطفا جواب مرا بدهید

 • soheil88 گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت سازندگان عزیز و محترم
  با اجازه ی دوستان عزیز چند نکته رو میخواستم خدمتتون عرض کنم…امیدوارم سرتونو درد نیارم:
  اول روی سخنم با اشخاصیه که این موضوع رو بهانه کردنو میگن بازیرو حذف کردن:عزیز دل من این باگها در بازیهای بزرگ خارجی هم اکثرا وجود داره و با بازخوردهایی که در طول بازی از افراد گرفته میشود با حوصله اینها اصلاح میشود. حالا شما دارید بازی ای انجام میدید که 1 سالش هم نشده خیلی توقعاتتون بالاست بخدا.واقعا دست مریزاد به این عزیزانی که بازی رو تونستن در همین فاصله ی کم کلی ارتقا بدن.
  دوم کسانی که تو هر صحبتشون چندین بار گزینه ی پولکی و سازنده ی پولی و … این چیزها رو تکرار میکنن.عزیز من واقعا باید این بازی هم مثل تمام بازیهای دیگه نسخه ی پولی میزاشت تا متوجه شید پولکی بودن یعنی چی…این بنده خداها که بازی رو رایگان در اختیار همگی قرار دادن فقط مثل تمام بازیهای آنلاینه دیگه میتونین با پول واقعی در بازی سریعتر رشد کنین که این هم گزینه ی اختیاری است نه اجباریییی…
  اما موضوعی که خیلی فکرم رو مشغول کرده و قسم میخورم که اصلا هدفم تهمت به کسی نیست و فقط سواله و دوست دارم خود فرد مورد نظر اگه لطف کنن به من پاسخ بدن اینه که: چطور وقتی 2 نفر دارن از بدافزار استفاده میکنن و با سرعت پیشرفت میکنن فرد دیگری اون هم با انگشتانش بتونه از اونا جلو بزنه و کلی هم فاصله بگیره(مثل این میمونه که در اتوبان دو خودرو دارن با سرعت غیر مجاز میرن و پلیس خودروی پشتی رو متوقف کنه و بگه جلویی با سرعت مجاز رانندگی میکرده) و سوال دومم این است که شخصی که متاهل هست و فرزند هم دارد چطور میتونه اکثر روز رو بازی کنه؟ بنده که تازه ازدواج کردم بعضی روزها حتی فرصت سر خاروندن هم ندارم و شب ها بدون خوردن شام خوابم میبره…اگه میشه روشتون رو بگید که منه متاهل هم بتونم رشد سری داشته باشم در کناره این همه سختیه زندگی…
  پیشاپیش بابت پاسختون تشکر میکنم .ممنونم بابت این بازی خوبتون که واقعا باعث شده من دیگه بازیهای خارجی ای که داشتم رو فراموش کنم.خدا قوت

  • علی گفت:

   سهیل عزیز، خوشحالم که میبینم بالاخره یک نفر متوجه شد ساخت بازی یعنی چه. ما فعالیت ایشون رو بررسی کردیم و متوجه شدیم که بیشتر از نبرد (و نه ماموریت) استفاده میکنند و نظم خاصی که بشه گفت توسط کامپیوتر داره انجام میشه توی اون ندیدیم. اگر میفرمایید که ایشون متاهل هستند، ممکنه در یکسری زمان ها افراد دیگری از خانواده به جای ایشون بازی کنند. از نظر ما بازی به صورت همزمان با یک اکانت روی چند دستگاه غیر قانونی محسوب میشه که جلوی این کار رو مدتی هست که گرفتیم. اما اگر یک اکانت در زمان های مختلف توسط چند نفر پیشرفت داده بشه، در حال حاضر توسط خیلی افراد انجام میشه و تا زمانی که ما اعلام نکردیم و یا به صورت سیستمی اون رو محدود نکردیم، اشکالی نداره. ممکنه به زودی یک محدودیت فعالیت (به ساعت) در روز برای تمامی حساب ها بگذاریم تا بازی از این نظر هم عادلانه تر باشه.

   • soheil88 گفت:

    ممنونم از شما دوست عزیز.بنده رشتم در دانشگاه نرم افزار بود و کمی هم با مولتی مدیا آشنا هستم و واقعا میدونم چقدر شما و تیمتون زحمت میکشید.خیلی متشکرم از شما عزیزان

 • mehdi 96 گفت:

  درود
  خسته نباشید

  علی آقا
  بار سومه در باره در بررسی استفاده همزمان از دو یا چند دستگاه برای بازی در یک اکانت مطلب میزنم . <>
  لطف کنید این مورد رو روی اکانتهای بالا بررسی کنید. چون این مورد تاثیر زیادی روی کسب تجربه در بازی داشته و تقلب فاحش میباشد.

  ای کاش در بالای جدول بازی میکردید تا مثل من مطمئن باشید حتی با داشتن 50 کارت هیولای عادی و ارتقا یافته و با توجه به زمان احیای بسیار بالای این کارت ها به هیچ وجه امکان پیشرفت زیاد با استفاده از نبرد وجود ندارد. و به هیچ وجه نمی توان به طور پیوسته با نبرد رفتن بازی کرد و پیوسته پیشرفت کرد.
  توجه کنید که نبرد رفتن با توجه به زمان بیشتری که برای انتخاب حریف میبرد ماموریت رفتن را مقرون به صرفه تر از نبرد میکند که با سرعت بسیار بالایی قابل انجام است.

  و چرا با توجه به بیان خود فرد در مورد استفاده از دو اکانت در اختیار، برای حمله و کسب امتیاز و تجربه بالا و خلاف قانون هنوز اکانت فعال است . ایا اختلاف تجربه غیر قانونی ایشان باید پا برجا باشد؟ در پست های بالا خود ایشان به این عمل معترف بوده ایا احتیاج به اثبات دوباره است؟

  ضمن تشکر از ترتیب اثر عملی شما خواهشمندم برای رفع کامل شبهات پیگیری و ترتیب اثر داده شود . ممنون از صبر و حوصله شما

  • علی گفت:

   مهدی عزیز، با توجه به اینکه این اولین تجربه در این نوع بازی آنلاین برای ما است، متاسفانه ما در مورد استفاده همزمان از چند دستگاه، قانونی اعلام نکرده بودیم. به همین جهت با مشاهده ی استفاده این مورد توسط کاربران (که تعداد کمی هم نبودند) اقدام به جلوگیری سیستمی از این مورد کردیم تا سیستم اجازه ی استفاده از این مورد را ندهد. به دلیل تعداد بالای این کاربران و نیز اعلام نشدن قانون، جریمه خاصی برای آنان در نظر گرفته نشده است. در ضمن در مورد بیان استفاده از دو اکانت برای حمله، ما مطابق درخواست کاربران به بررسی دقیق تر این موضوع پرداختیم و متوجه شدیم که حساب دوم مربوط به فرد دیگریست که به اختیار خود این کار را انجام میدهد. ضمنا برای جلوگیری از این موضوع نیز، اقدام به ایجاد تغییراتی در سیستم کردیم تا سیستم تجربه ی حاصل از حمله را به یک فرد مشخص را در دفعات بعدی کاهش دهد. در نهایت، برای اینکه کاربران عزیز نگران این موارد و جدول رتبه بندی فعلی نباشند، ما در حال تولید جدول رتبه بندی لیگ هستیم که به صورت هفتگی از ابتدا شروع شده و به نفرات اول این جداول جایزه تعلق خواهد گرفت.

 • mehdi 96 گفت:

  بخشی از مواردی که در پست بالا توضیح داده شد، در پاسخ به بیانات شما به سهیل88 میباشد. در مورد نبرد رفتن

  و درخواست بررسی برای بازه زمانی قبل از رفع باگ میباشد.

  ممنون

 • saeed گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  یه پیشنهاد داشتم البته نمی دونم که یه همچین چیزی هست یا نه ولی به نظر من بهتره که بازی به صورت دوره ای باشه.مثلا یک دوره حدود سه ماه طول بکشه و برنده همون دوره مشخص بشه و دوباره بازی از نو شروع بشه چون الان کسی که تازه بازی رو شروع کرده اگر تمام عمرش رو بازی کنه به نفرات بالای جدول نمیرسه همچنین برای اینکه انگیزه بازیکنان برای ادامه کار بیشتر بشه هر دوره هم برای نفرات برتر یه جایزه تعیین کنید اینجوری هم رقابت بین کاربر ها بیشتر میشه و هم تعداد کاربر هایی که شرکت می کنند در نتیجه شما هم می تونید هزینه مورد نیاز برای جایزه ها رو تامین کنید.
  با تشکر.

 • elahr.39 گفت:

  با تشکر از بازی خوبتون.لطفا اونهایی که فقط برای تبلیغ میان رو به فکری به حالشون بکنین مث فردی به اسمdostکه تبلیغ نرم افزار تقلب بازی رو انجام میده .فونت بازی رو عوضش کنین .نوشته ها خیلی ناخواناس. شماره های سه و چهار قابل تشخیص نیس.و بازی خوبیه به شرطی که ما آدم بزرگ ها با تقلب و کلک خرابش نکنیم

 • parsa گفت:

  Khahesh mikonam residegi konin
  man tahala kolli poll azam rafte
  akhe hera injoory mishe bedoone inke hich taghiri tooo bazi ijad she poolam mire
  na kart ezafe mishe na be ghabile mire na kasi hamle mikone na too bazarche mire na kartam ertegha peida mikone hichchi
  akantam parsa 3747 hast

  • علی گفت:

   پارسای عزیز، وقتی شما در بازی نیستید، دیگران میتوانند به شما حمله کنند و پول شما را بدزدند. بنابراین کم شدن ناگهانی پول وقتی نیستید به این خاطر است. اما اگر کد بازیابی خود را به شخص دیگری داده اید، ممکن است به دلیل فعالیت های فرد دیگری این اتفاقات می افتد. با ایمیل ثبت نامی خود در بازی یک درخواست تعویض کد بازیابی برای ما ارسال کنید.

 • Srk20kinG گفت:

  سلام
  برای جلوگیری از بازی اتوماتیک میتونید یه captcha تصویری بزارید تا بصورت متناوب بیاد مثل بازی جنگ خان ها،
  راستی لطفا یه فکری به حال بازار بکنید یکی رو پ من پ داد طلا برنگشت،و همینطور بعد از اتمام زمان حراج پیشنهاد میدن و میگیرن

  • علی گفت:

   سلام، ممنون. بله در حال پیاده سازی همین موضوع برای جلوگیری از بازی اتوماتیک هستیم. همینطور روی اشکالات بازارچه داریم کار میکنیم.

 • parsa گفت:

  ba arze salam va khaste nabashide mojaddad
  khob agar kasi be man hamle mikard too rooidad ha neshan midad va kasi nemitavanad dar arze chand saat 3milioon pool az man bezanad
  agar ham kas dar akante man biaiad bayad ya karty bekharad ya be bazarche beravad ya ertegha dahad ya be ghabile komak konam ke hich kodoom az in etefagh ha baraie man nayoftade ast
  khaheshan residegi konid zira motmaenam ke in yek moshkele fanni ast va in avvalin bary nist ke in ettefagh mioftad
  khahesh mikonam residegi konin

 • Srk20kinG گفت:

  سلام
  کی این آپدیت آماده میشه؟
  همه دارن اتوماتیک بازی می کنن و ۲۴ ساعته ماموریت میرن.
  تکلیف اونایی که درست بازی می کنن و تقلب تو کارشون نیست چیه؟
  حیف از وقت و حوصله ای که ما رو این بازی گذاشتیم و بعضیا با تقلب کیفشو بردن.

  • علی گفت:

   ما در حال تست های نهایی این آپدیت هستیم و به زودی اون رو منتشر خواهیم کرد. نگران تقلب ها نباشید. ما حساب های مشکوک رو بررسی میکنیم و در صورت اثبات شدن، اون حساب کاربری معلق و بسته خواهد شد.

 • شايان(دانته) جونم قبيله dragon گفت:

  با سلام و خسته نباشيد خدمت شما لطفا كاري كنيد كه بتونيم پيام شخصي به هم قبيله اي هامون بديم. لطفا قيمت هاي خريد سكه را پيين بياوريد چون بسيار بالا هست. لطفاً هم كسايي مثل( پارسا٣٧٤٧) كه به احتمال زياد اين بنده خدا رو هك ميكنن كد بازيابيشو عوض كنين چون بيچاره ٣ يا ٤ كيلو طلا ازش بردن يعني تقريباً به اندازه ٢ تا كارت هيولا؛ قبلاً هم اين اتّفاق براي پارسا اتفاق افتاده بود لطفاً هم اين جمله<> رو درست كنين برا خيليا هنوز اين ارور مياد ولي واقعاً بازي تون با اينكه تازه تاسيس شده خيلي خوبه باتشكر؛شايان يا همون (دانته)

 • شايان(دانته) گفت:

  منظورم ( يك خطاي غير منتظره رخ داد) بود. با تشكر مجدد دانته

 • malek گفت:

  سلام
  من قبلا هم این پیشنهاد رو دادم ک بازی رو بصورت دوره ای ری ست کنید.مثل بازی جنگ خان ها
  اونا هر مدت معین 1بار بازی رو ری ست میکنن و ب نفر اول و قبیله اول مدال میدن.ریست شدن بتزی باعث میشه افراد با پول نتونن اول بشن و افراد کم تجربه در دور جدید بازی بتونن با استفاده از تجربه هاشون بهتر بازی کنن.این روند بازی شما جوری هست ک فقط اون چند نفر ک زودتر اومدن توی بازی اول بمونن و هیچکس نتونه بهشون برسه
  خواهشا بررسی کنید.بازی جنگ خان ها رو هم ببینید بد نیست

 • Alirezasport گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید، به تیم فروت کرفت، میخواستم بگم که بابت ریسدگیتون به افرادی که به هر نحو در بازی تقلب کردن ممنونم، { امروز صبح اکانت زانیار معلق کردید} میخواستم بگم من نحوه پیشرفت تمام وقت و بدون توقف این بازیکن رو مدت هاست زیر نظر دارم از چندی هم شنیدم که موفق به هک بازی و یا استفاده از cheat code و یا هر ابزاری برای خودکار نمودن بازی شده، امید وارم فقط حق ما که صبح و شب بازی میکنیم ضایع نشه با تشکررررررر

 • شهاب گفت:

  سلام علی جان کنجکاوی من جلب شد خواستم یه سوالی ازتون بپرسم امیدوارم جواب بدید من فروت کرفت رو رو کوشیم دارم و باوجود اینکه مدلش پایینه باطریش سریع سریع خالی میشه حالا یه سوال داشتم ایا روشی هست که بتونم بازی رو روی pcاجرا کنم همون طور که دارند بعضی ها با پی سی روبات ساختند اما من واقعا فصدم این نیست و فقط میخوام بازی رو بازی کنم و اگه نصب بشه اون رو از روی گوشی هم پاک میکنم

  • علی گفت:

   سلام، بله، نرم افزار هایی مانند blue stack برای شبیه سازی اندروید وجود دارند اما تیم فنی از اجرا شدن و یا وقوع هر اتفاقی بر روی انها پشتیبانی نمی نماید.

 • خدای جنگ گفت:

  agar kasi joz acount khodesh jaye dige bere acont aslish baste mishe?

 • علیا گفت:

  سلام علی جان من علیا هستم. دیشب قصد داشتم از بازارچه طلا بخرم بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد قرار شد سیستم کدی به ایمیلم بفرستد ولی تا امروز هم که چک کردم کد نه وارد اینباکس شده نه در اسپم وجود دارد. دوباره از اول ایمیل و پسوردم را وارد کردم می گوید حسابی با این نام وجود دارد. ولی گزینه ورود را که میزنم می گوید ایمیل یا گذر واژه اشتباه است. حالا چکار کنم؟ راهی داره؟

  • علی گفت:

   علیای عزیز، لطفا جزییات کامل موضوع رو با ایمیل hello@fruitcraft.ir با ما در میون بگذارید. از جمله اینکه کجا اکانتی ساختین. چون داخل بازی نیازی به اکانت نداره. ممکنه در سیبچه یا کافه بازار اکانت ساخته باشین که ممکنه ایمیل اونها در شاخه اسپم رفته باشه.

 • وحید گفت:

  سلام
  آقا خواهشن فکری به حال بازار کنید….تقلب اصلی همین بازاره
  زمان حراجی صفر میشه پیشنهاد قیمت جدید حذف میشه….اما بازم یکی دیگه برنده حراجی میشه من از صفحه گوشیم عکس گرفتم…فردا قرار میدم سازنده این بازی ببینه….توضبح بده…واقعا از این وضع کلافه شدم

 • Heisenberg گفت:

  با سلام
  محمدرضا هستم
  راستش همه کامنتا رو خوندم و اومدم فقط بگم که واقعا دستتون درد نکنه، گیم خیلی خوبی درست کردید که واقعا بین گیم های ایرانی بی نظیر و بین گیم های مالتی پلیر اندرویدی کم نظیره
  همین پیگیری ها و جواب دادن کامنتا و فید بک هایی که بهتون میدن نشون دهنده حرفها ی بودن تیم سازنده بازیه که قابل تقدیره
  خواستم بین این همه کامنت اعتراضی و شکایت از حالا هر چی که اسمش هست، بهتون یه خدا قوت عرض کنم و بگم درسته که توی هر بازی یه سری مسایل پیش میاد اما در نهایت لذتی که از بازی می بریم مهمه که بابتش ازتون ممنونم و امیدوارم گیمتون روز به روز بهتر و جذابتر شه

 • احمد گفت:

  اختیارات ریش سفید وبگید تورو خدا ………………………………………………………………………………….. و نظر شما در مورد پایین ترین فرد درقبیله به عنوان برده باشد

 • mehdi 96 گفت:

  علی آقا سلام

  داداش بالای جدول چه خبره ؟ اکانت ها دارن میلیونی بالا میرن. خدایی چک میکنید اینارو؟

  • علی گفت:

   سلام. بله ما اکثر نفرات بالای جدول که مشکوک به تقلب بودند رو چک کردیم. ضمنا اپدیت برنامه تقریبا نهایی شده و فردا منتشر خواهد شد.

 • SaeidGamer گفت:

  سلام
  من سعید هستم ، یک معتاد به مواد مخدر جدید و غیر قابل ترک به نام فروت کرفت
  قبلا هم بهتون یه ایمیل زده بودم که درخواست تغییر اسم یه قبیله رو ازتون داشتم و واقعا ممنونم که به حرف من گوش کردید و برای حرف من احترام قائل شدید
  جدیدا یه اتفاقات بدی رخ داده که نمیدونم درسته یا چشم های من خوب نمیبینه …
  رتبه ی بنده ی حقیر 109 هستش و سطحمم 164 . در هر ماموریت 22 تجربه دریافت میکنم. ولی نمیدونم چرا یه فردی به اسم ” آرزو147 ” بالای من هستش و در
  هر ثانیه 224 تجربه دریافت میکنه!!!!!!!!!!!!! آخه نمیشه که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ممنون میشم اگه پیگیری کنین …

  • علی گفت:

   سعید عزیز، ممکن هست که ایشون از نبرد استفاده کنن که تجربه بیشتری میدهد. اما به هر حال با نسخه جدیدی که منتشر شده است، به زودی جلوی بازی اتوماتیک گرفته خواهد شد.

 • سیاوس گفت:

  سلام علی آقاخسته نباشی
  بی زحمت به اعضای قبیله ی اباعبدالله را چک کنید تا متوجه شوید در عرض یک روز چگونه به این شدت پیشرفت کردن. مگه میشه قبیله ای در عرض یک روز دوازده میلیون پیشرفت داشته باشد. کلان در این قبیله بوده و به همه طرز بازی اتومات را یاد داده لطفا رسیدگی کنید تا ما دل گرم تر بازی کنیم. باتشکر

 • ابراهیم نوری گفت:

  با اینکه نظرات قبلی من منتشر نشد حالا بنا به هر علتی ولی اینبار هم ناچار مینویسم شاید یک نفر آدم باوجدان توی اون شرکت پیدا شد و مشکل من رو حل کرد. چرا وقتی قدرت حمله و دفاع 30649653 هست و عمو هم همین مقدار قدرت دارد وقتی من حمله و دفاع میکنم همیشه بازنده هستم ولی ایشون هروقت حمله میکنن برنده؟!!! و جالب تر اینکه میگید ایشون با بقیه کاربرها براتون فرق ندارن ولی با اینکه 2 بار به شرکت زنگ زدم و با شخصی حرف زدم در کمال تعجب جواب ایشون این بود که فعلا کاری برای مشکل شما نمی تونیم کنیم!!! یعنی من روزی 300 تا 400 هزار طلا از دست بدم و جواب شما این باشد که کاری نمیتونید کنید؟!! واقعا عدالت و فرق نذاشتن بین کاربران این معنی رو میده

  • علی گفت:

   ابراهیم عزیز، همین تماس از طرف ایشون هم گرفته شد و دقیقا همین مورد رو گفتن با این تفاوت که بعضی اوقات برنده میشن. مطابق توضیحی که به شما هم داده شد، وقتی قدرت شما مساوی باشه، سیستم با یک احتمالی ممکن است شما را برنده اعلام کند. واقعا فکر میکنید ما سیستم رو طوری تولید میکنیم که یک نفر خاص در حمله ببرد و فرد دیگری خیر؟

  • عمو گفت:

   سلام خدمت مدیران محترم ریش سفیدان عزیز و دوست خوبمون جناب آقای ابراهیم نوری

   اتفاقا برای منم این سوال پیش اومد که وقتی دو شخص که قدرتشان یکی هست وقتی بهم حمله میکنند چرا یک بار برنده و یکبار بازنده میشوند بهمین دلیل با شرکت تماس گرفتم و موضوع را مطرح نمودم که با توضیحات ایشان قانع شدم ؛ در هر صورت اگر حمله ای از طرف ما بشما شده قصد جسارت نیست فقط بازیه عمو ؛ ضمنا شما هم کم به ما حمله نمیکنی ماشالله هر روز صبح که فروت کرفتو استارت میزنیم نام شریف شما در رویدادهای ما میدرخشه یه روز نباشه دلمون تنگ میشه دوست داشتی عمو یه سر به قبیله ما بزن خوشحال میشیم موفق باشی

   • soheil88 گفت:

    سلام خدمت عمو
    عمو جان شما هم کم به بنده حمله نمیکنیدا 🙂 جدی بعضی روزها که میبینم حمله ای نکردین دل تنگ و نگران میشم 😉 موفق باشید

    • عمو گفت:

     با سلام خدمت دوست عزیز و گرامی جناب soheil88 و کلیه دوستان ، بزرگان ، ریش سفیدان و گروه محترم سازنده
     عمو جان حمله میکنم میگن چرا حمله میکنی !!!!!! تند تند ماموریت میریم میگن مگه انگشت دست میتونه از بد افزار جلو بزنه!!!!!!!!!! یواش ماموریت میریم میگن عمو کم آورد !!!!!!! بازی نمیکنم میگن چی شده عمو داری میکشی کنار!!!!!!!!! بازی میکنی رشد میکنی میگن اخه چه جوری کسی که متاهله و فرزندم داره داره رشد میکنه!!!!!!! بسته طلا میخری میان میگن آخه عمو چرا پولاتو خرج میکنی آخه برا چی!!!!!!!!!!! تازه به این بنده خداها تو شرکت هم هی تهمت میزنن که. عمو از خودتونه
     هوای عمو رو دارید اصلا عمو تو شرکته و……. بابا به پیر به پیغمبر این خبرا نیست مسلمونا منم یه کاربریم مثل شما فقط یه خورده پشتکار دارمو یه مقدار خرج کردم وگرنه هیچ نسبت حقیقی و حقوقی با هیچ یک از افراد شرکت ندارم یه مقدار بیایید منصف باشید اینقدر اتهام به یکدیگر نزنیم به خدا این فقط و فقط یه بازیه همه ما دنباله سرگرمی میگردیم اینم سرگرمی پس چرا باید خرابش کنیم بریم دنباله بد افزار و…… یه صحبتم هم با کسانی هستش که میگن عمو خرج میکنه ! دوست من شما خودتو
     بزار جای سازنده حضرت عباسی اگه کسی بسته طلا نخره و خرج نکنه میتونی خرج و مخارج این همه سیستم و سرورو و…… در بیاری بابا انصافتونو شکر خیلی مشتی هستید عوض اینکه بیاییم دست به دست هم بدیم یه بازی ایرانیو بکشیمش بالا متاسفانه هر روزم داریم به طرق مختلف تخریبش میکنیم !!!!!! من از بزرگان و ریش سفیدان بازی بیشتر توقع دارم این مواردو رعایت کنن و تو قبیله گوشزد کنند چون دیگر دوستان الگوشون بزرگان و ریش سفیدان هستند ؛ ببخشید سرتونو درد آوردم امیدوارم روز و روزگار بر وفق مراد همه دوستان باشه و در کاراشون همیشه پیروز و سربلند ودر کلیه مراحل زندگی رشد چشمگیر داشته باشند .

     • soheil88 گفت:

      عمو جان اگه از سوالاتی که من کردم ناراحت شدی واقعا شرمنده ام…اول صحبتم هم گفته بودم هدفی ندارم و فقط صرفا 1 سری سوالات بود که در ذهنم بود و فقط دنباله جوابش بودم…امیدوارم همیشه موفق باشی عزیزم…اگر دوستانه دیگه اجازه بدن و به بنده هم اتهام نزنن به زودی میام بالای جدول که تنها نباشید 😉 همیشه در زندگی خوش و خرم باشی عمو ی عزیز

 • sepehr گفت:

  اقا سلام امیدوارم خسته نباشید خوهشا این رو جواب بدین
  میشه تو نسخه جدید حداقل میزاندسگاه هایی رو که بازی رو میخونن بیشتر کنید بابا رو گوشی من بازی نمیخونه galaxy gio خواهشا راهنمایی کنید

 • Alirezasport گفت:

  حتما اکانت های بالایی رو بررسی کنید از کسی اسم نمیبرم، در ضمن اگه امکانش هست تو اپدیت های جدید قسمت چت بازیو بهتر کنید امکاناتش خیلی ابتداییه و پیام ها همش یا پاک میشه یا داخل هم میره

 • soheil88 گفت:

  واقعا ممنونم از نسخه ی جدیدی که درست کردید.دیگه کاملا خیالم راحت شد.نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم فقط میتونم بگم خدا قوت عزیزانم :-*

 • Alirezasport گفت:

  دوستان سازنده اگه میخواید حق من ضایه نشه ازتون خواهش میکنم به این پیام من توجه کنید یوزر soheil88 فکر میکنم داره از روش جدیدی برای تقلب استفاده میکنه جوری که پیشرفتش مداوم نیست ولی پیشرفتی که تو یه بازه زمانی میکنه غیر قابل تصوره،،،،،،،،، اگه نحوه بازی کردن همه رو توی دیتا بیس تون داشته باشید نحوه پیشرفت این یوزر و فقط در بازه زمانی 20:15 الی 21:15 ۱۷ دی بررسی کنید، گرفتن هر هزار تجربه تو کمتر از ۲۰ ثانیه اونم به صورت مداوم برای کسی که تو سطح و تجربه این یوزر باشه از محالاته گرفتن تجربه 150000 تو همین زمان پس این یوزر چه جوری میتونه به این سرعت بالا بیاد و برای یه مدتی ساکن باشه و دوباره بره؟ خواهش میکنم رسیدگی کنید

  • soheil88 گفت:

   با سلام خدمت دوست عزیزم
   عزیزم همانطور که بیشتر دوستان بنده در جریان هستن در این چند روز مشغله ی کاریه زیادی داشتم و فقط برای سبقت گرفتن جزیی از شما بازی میکردم 🙂 اما از دیروز وقتم خالی تر شده و بیشتر تونستم بازی کنم…و دلیل رشد سریع بنده هم اینه که ساعت 5:30 صبح زمانی که شما در خواب بودید بنده به مدت 1 ساعت و نیم پشت سر هم به ماموریت رفتم تا نشون بدم به شما که میتونم فاصلمو ازتون بیشتر کنم 😉 …و این هم بدونین تا جمعه احتمالا خیلی بیشتر از این حرفا از شما فاصله خواهم گرفت…لطفا در رقابت اگه از کسی عقب موندید سری اتهام نزنید با نسخه ی جدید خیالتون راحت کسی نمیتونه تقلب کنه
   دوستداره شما و همه ی عزیزان فروت کرفت :-*

   • عمو گفت:

    با سلام خدمت دوست عزیز و گرامی جناب آقای soheil88
    دوست خوبم در جواب جناب Alirezasport جواب قشنگی دادید و متعجب شدم چرا خودتان به گفته خویش عمل نمیکنید ( لطفا در رقابت اگر از کسی عقب موندید سری اتهام نزنید)
    ضمنا هیچ زمان عمو زندگی افرادو با یکدیگر یکسان نبین همه متاهلین گرفتار نیستن شما اول زندگیته و انشالله خوشبخت باشید

    • soheil88 گفت:

     مرسی عمو جان…باز هم تکرار میکنم عزیزم من به شما اتهام نزدم ، فقط چند تا سوال بود که دوست داشتم خودتون پاسخ بدید تا بنده هم بتونم از راهنماییتون برای پیشرفتم استفاده کنم … موفق باشید :-*

   • Alirezasport گفت:

    چه جواب زیبایی، خوشم میاد انقدر دقیق و با در نظر گرفتن تمام شرایط و ذکر تاریخ و زمان، نحوه بازی کردن شما رو گفتم که جوابی جز تفره رفتن برات نموند، از مسسولین خواهش میکنم یه بار دیگه نظر قبلی منو ملاحضه کنید، و میخواستم اضافه کنم که اون زمانی که شما 150000 عقب تر بودی و کمتر از یه ساعت جلو زدی( اطلاعات دقیق تو نظر قبلیم) من هم به صورت مداوم داشتم ماموریت میرفتم، مطمعا باش اگه بخوام به کسی اتهام بزنم افراد بالاییت خیلی زیادن، اگه تو یه ساعت و نیم یه سره میری من ۴ ساعت. و اینکه یوزر عمو دخالت نکنی بهتره!!!

    • عمو گفت:

     دوست عزیز جناب alirezasport
     بهتر نیست مودبانه تر با هم صحبت کنیم ادب مرد به ز قدرت اوست ضمنا عمو جان سعی کن یک مقدار بیشتر مطالعه داشته باشی تا درک درستی از مطلبی که بنده نوشتم بکنی ؛ بنده هیچ دخالتی در دعوای شما با سهیل عزیز نداشتم فقط مودبانه حرف ایشان را که فرمودند لطفا درقابت اگر ا ز کسی عقب میوفتید سریع اتهام نزنید را به خودشان بازگو نمودم !!!!!!! بنده از خودم دفاع کردم شما بخودت نگیر عموجان

     • Alirezasport گفت:

      عمو جون اون ضرب المثل اینه : ادب مرد، به ز دولت اوست، پس بهتره خودت درکت رو از مطالب ببری بالا تا مطلب بنده رو بفهمی چون من اگه میخواستم اتهام بزنم به همه گیر میدادم، الان هم خیلی از soheil88 جلوتر هستمو و بازم سر حرفم هستم پس ربطی به جا موندن از کسی نداره عمویی

     • عمو گفت:

      با سلام خدمت تمامی بازیکنان مودب و با شخصیت و تیم محترم فروت کرفت
      اولا پسر جون یاد بگیر مودب باش فکر نکن هر چی دلت بخواد میتونی اینجا بنویسی داداشم اینجارو با چاله میدون عوضی نگیر بعدشم یه خورده کتاب بخون آداب معاشرت یاد بگیری چون خیلی ضعیفی به قول سهیل عزیز داداشم مثل اینکه خیلی جدی گرفتی یکی باید به شما ضرب المثل یاد بده که شعار قبیله مارو با ضرب المثل اشتباه گرفتی فکر کنم معلمای خوبی نداشتی پیشنهاد میکنم دوباره تحصیل کنی به نفعته داداش بعدشم تونستی بیا اول شو عمرن تو و امثال تو بتونن برسن تو اگه میتونستی تقلب بگیری که مثل زلنیلر همه جا جار میزدی چی برا خودت میگی نفرات برترو گیر نمیدم داداش گیر نمیتونی بدی چون داریم سالم بازی میکنیم برا خودت جو نده کاسه داغتر از آشم نشو لطفا شرکت سازنده و اعضای گروه فروت کرفت کارشونو بلدن هی این بندگان خدا هیچی نمیگن شما دیگه لطفا دور بر ندار اینقدرم جدی نگیر عمو اینجا فقط و فقط بازیه تو لیگ و بازی آنلاین میبینمت

    • soheil88 گفت:

     عزیزم مثله اینکه خیلی جدی گرفتیا…اصلا اگه خیالت راحت میشه بیا منو بزن تا سبکتر شی داداشم…ولی اینو بدون عزیز با این روشی که در پیش گرفتی (دونه دونه ریزه یوزرهارو در میاری) هر روز عقب تر میفتی…اگه خیلی فکر میکنی حرفه ای هستی تو بازی خودتو نشون بده دادا، نه اینکه بخوای بیای اینجا به اینو اون گیر بدیو بی احترامی کنی :-*

     • soheil88 گفت:

      علی جان از شما هم خواهش میکنم اگه براتون مقدوره عکسی از روشه بازی کردنه بنده برای ایشون ایمیل کنید تا بنده خدا متوجه بشه که خودش ضعیف بازی میکنه نه اینکه من تقلب کرده باشم
      اگه این لطف رو بکنی ممنونت میشم عزیزم.با تشکر

     • Alirezasport گفت:

      عزیز بالاسرتو یه نگاهی بندازی ضرر نمیکنی، بعدشم دیگه مطمعنم با این ارتقا جدید خبری از خرابکاری ها نیست،،،،،،،، دیگه باید مثل ما بازی کنی

  • soheil88 گفت:

   و اینکه علیرضا جان اگه کسی میتونست سوال امنیتی رو هک کنه مطمین باش هکرهای خیلی سطح بالایی وجود داشتن که میتونستن حسابهای بانکیه مارو با ساختن ربات خالی کنن…بنابراین بنده که 1 یوزر معمولی بیش نیستم مطمین باش همچین کاری از دستم ساخته نیس…شما خیالت راحت بازیتو بکن عزیزم

 • اسماعیل گفت:

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم چرا دیگه کارت های عیدانه رو از تو بسته کارتها بر نمی دارین یا اگه میخوایین این کارتها بمونن مثل تمامیه کارتها سطح های بالا تر هم بذارین نه اینکه تا سطح 5 که میرسه آخرین سطحش میشه

 • اسماعیل گفت:

  سلام تو ور ژن جدید هنوز تصاویر بعضی از کارتها تو بازارچه درست نشده خواهشمندم پیگیری کنید و یه پیشنهاد دارم کارت های سطح 7 حد اکثر قدرتشو ارتقا بدین و یه کارت هیولا جدید طراحی کنید اینطوری بهتره
  مثلا از خیار سیر نارگیل و یا بهتره که یه کارت جدید به غیر از این کارت ها طراحی کنین مثلا پرتقال اژدها سوار

  • علی گفت:

   اسماعیل جان، تصاویر کارت هایی که تابحال نگرفته باشین نمایش داده نمیشه و این توی طراحی بازیه نه اینکه یک اشکال باشه. ممنون از پیشنهادتون، توی فکر طراحی های جدید برای کارت ها هستیم.

 • SaeidGamer گفت:

  سلام
  من فقط یه نظر دارم برای بهتر شدن بازی
  لطفا یه قسمت جدید در پیام ها ایجاد کنید که به تونیم به افراد قبیله ایمیل بزنیم ( البته نه ایمیل واقعی ایمیل در بازی ) منظورمم چت خصوصی نیست.
  همین نظر من در بازی های مشابه خارجی اعمال شده مثل بازی little empire
  بازم از زحمات زیادتون ممنون چون میدونم شما دانشجو هستید و این کارها برای دانشجویان سخته

 • sepehr گفت:

  خیلی ممنون میشم داداش علی اگر هر چه زود تر برای گوشی های ضعیف هم این برنامه رو بزارین خیلی خیلی ممنونتون میشم دست شما درد نکنه

 • sepehr گفت:

  داداش تروخدا التماست میکنم علی جان توی 2 هفته ی اینده روش کار کنید بابا میدونید چقدر ادم این گوشی های پایین رو دارن مقدارشون هم همان اندازه ی کسایی هستش که گوشی هاشون مدلشون بالاست ممنون بعدش داداش خوب برنامتو چرا نمیدی مایکت خیلی ها از مایکت استفاده می کنند یا کندو
  داداش ممنون اگر سریع رسیدگی کنید

  • علی گفت:

   سپهر جان، به دلیل حجم زیاد کارها، نمیتونیم قولی تا یک ماه آینده بدیم در مورد نسخه سبک از بازی. اما در مورد کندو در مکاتبه هستیم با تیمشون و به زودی روی کندو منتشر میشه. مایکت هنوز از خرید درون برنامه ای پشتیبانی نمیکنه.

 • احمد گفت:

  چرا کسی اختیارات ریش سفید رو نمیگه

  • علی گفت:

   منظورتون چه اختیاراتی هست احمد جان. شما وقتی یه قبیله رو تاسیس میکنید ریش سفید اون قبیله هستید. قابلیت اجازه ورود به دیگر افراد، دعوت کردن افراد،‌ اخراج کردن افراد، ارتقا افراد به بزرگ قبیله و تنزیل اونها از اختیارات ریش سفید هست.

  • Hadi Doaei گفت:

   ریش سفید علاوه بر قابلیت ها بزرگ قبیله میتونه بزرگ قبیله هارو اخراج یا کاهش درجه بده.

 • soheil88 گفت:

  علی جان میتونم رشد زیادی داشته باشم؟ میترسم که دوستان بازم اتهام تقلب به من بزنن 🙁

  • علی گفت:

   کار ما با اتهام نیست 🙂 با اسناد و مدارکه. پس جای نگرانی نداره

   • soheil88 گفت:

    علی جان سو تفاهم نشه عزیز…منظورم شما نبودید…منظورم دوستانی بود که قراره ازشون جلو بزنم 🙂 از نسخه ی جدید واقعا راضیم و ازتون کمال تشکر رو دارم(فقط بعضی سوالاته امنیتش احتیاج به ماشین حساب داره 😉 ) خدا قوت

 • M.gh.pasbandi گفت:

  با سلام وخسته نباشيد دوستان انشاءالله كه خوب باشيد اول اين كه خيلي ممنونم بابت بازي خوبي كه ساختين قربون دستتون دوم اين كه اين بازي خيلي سخته بايد خيلي تلاش كنيم تا سطحمون را بالا ببريم
  سوم هم اين خواهشا من وقتي ميخوام چيزي بخرم از بأنك سامان هستش با نميدونم چي خواهشا بأنك ملت رو هم بياريند كه شخصي مث من بتونه خريد كنه مرسي

 • سامان گفت:

  سلا جدیدا در هر 5 دقیقه یک امضای الکترونیکی برای انجام ماموریت لازم داره میشه حداقل فاصله ی زمانی بین هر امضا رو بیشتر کنید چون کیفیت بازی رو کم میکنه اگه رسیدگی کنید ممنون میشم

 • ی پسر گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقاعلی:
  من دو روز پیش ایمیلی مبنی بر تغییر کد بازیابی خودم دادم ولی هنوز جواب نیومده.
  فقط می خواستم بدونم چه قدر دیگه باید صبر کنم.
  امیدوارم جواب بدید. ممنون

 • ی پسر گفت:

  سلام
  خیلی ممنون مشکلم حل شد. D:

 • Just M :D گفت:

  لطفا جواب سوالمو بدين.. چرا داش جواد نمي تونه بره رو اكانتش.لطفا زود جواب بدين. نظر هاي قبليم رو هم كه نزاشتين به هر دليلي.عيبي هم نداره. فقط زود جواب بدين. ممنون.

  • علی گفت:

   ایشون به دلیل رعایت نکردن قوانین در بخش گپ و گفت به مدت چند روز معلق شده بودند که در حال حاضر حسابشون باز شده مجددا.

   • الکا گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشىد به همه ى سازندگان فروت کرفت و رىش سفىدان و بزرگ ان قبىله و
    م… مىخواستم بگم چند روز پىش تو گروه من ىه فردى به اسم پرهام007 اومد و با فرىب دادن اعضاىى گروه وخود من بزرگ قبىله شد و همه رو رىخت بىرون و من نمىدونم اىن افراد چه چىزى به دست مىارن نه پول و نه رضاىت و نه هىچى مىخواستم بگم لطفا ىه قسمت بزارىد که با بزرگ قبىله مشورت کنىم که عضو حدىد چه جور ادمى اىنجورى بهتر مىشه فهمىد اون ادم کىه و لطفا ىه تنبىه براى اىن جور ادم ها بزارىد واقعا بازى عالىه فقط بعضى وقتا با ىه ادم هاىى رو به رو مىشى که… گروه منم ىه گروهى وااسه خودش با اىن که رتبه ام بالا نىشت اما گروهمو دوست دارم در اىنجا از اعضاى گروهم تشکر مىکنم و نکته اخر اىن که من خودم گروه دارم و در گروه اقاى عمو نىستم با تشکر الىکا (( گروه: vampire))!!!

 • Just M :D گفت:

  اين همه عقب افتاده.شما خودت باشي مي توني جبران كني.بي انصافيه واقعا

  • علی گفت:

   من پیشنهاد میکنم که مطابق قوانین و منش بازی رفتار کنند تا دیگه چنین اتفاقی نیفته. نیازی نیست بحث احساسات و انصاف مطرح بشه.

 • DreamLife گفت:

  سلام
  لطفا اگر ممکنه نحوه محاسبه مقدار طلا و قیمت چیز های مختلف در بازی رو جایی قرار بدید تا بتونیم برنامه ریزی کنیم.

 • elahe گفت:

  سلام واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشین.لطفا به اختیارات ریش سفید این گزینه رو بزارین که بدونه فردی که وارد قبیله شده توسط کدوم یک از بزرگ ها س. و این امکان رو بزارین که افراد رو موت بزنیم چون بعضی وقت ها لازمه

 • احمد گفت:

  لطفا به قبیله منصب های دیگری به غیر بزرگ قبیله مثل وزیر قبیله ، برده ی قبیله و…………………. اضافه کنید

 • ی پسر گفت:

  سلام آقا علی یک مورد هست که فقط شما میتونید حلش کنید
  چند وقت پیش ی نفر وارد حساب کاربری من می شد به اسم lord mohammad بدون این که کد منو داشته باشه.
  من گفتم شاید کد منو شانسی به دست آورده کدمو عوض کردم.
  ولی امروز که رفتم تو حسابم دیدم کل پولمو بسته سیاه خریده و کل کارت هاشو به فروش گذاشته و همرو هم خودش خریده.
  خواهش میکنم در مورد حساب lord mohammad ی کاری کنید آخه من نمی دونم چجوری وارد حسابم میشه.
  امیدوارم مثل قبل جواب سوالمو بدین و مشکلمو حل کنید ممنون

  • shahab گفت:

   با اینکه علی آقا جواب ندادند اما چیز عجیبیه مطمئنید ایشون به ایمیل شما دست رسی ندارند اصلا چطوری بهتون گفت که کار خودش بوده؟

 • ی پسر گفت:

  واقعا دارم از بازی نا امید میشم چون هرچی پول جمع میکنم میره هوا.
  باز جای شکرش باقیه که کارتامو نفروخته.
  ممنون

  • علی گفت:

   باید کد بازیابیتون رو عوض کنید. میتونید این کار رو از منوی بالای سایت، بخش نحوه ی بازی انجام بدید.

 • شايان(دانته) گفت:

  با سلام خدمت تيم فروت كرفت؛ ببينيد من خودم شخصاً ميخوام دانته رو بهDANTE كه بعدش يه علامت خاصي داره تغيير بدم درسته ميگيد كه اول بازي بگيد ولي به هر حال ادم ميخواد يه روز عوض منه ديگه. من از ريش سفيدم پرسيدم كه چجوري بايد نام رو عوض كرد گفت فقط ٢٤ نفر اول ميتونند عوض كنند. لطفا يه كاري كنيد كه حداقل رتبه هاي ١تا٢٠٠ هم بتونند اسمشونو عوض كنن . الان خود من چجوري ميتونم از ١٢٤بپرم به ٢٤ يا ٢٣ و… لطفا اين امكان رو بديد تا بتونيم نام خود رو تغيير بديم با تشكر.(لطفاً واقعاً واقعاً رسيدگي كنيد)

 • shahab گفت:

  سلام مثل اینکه هوزم بازارچه رو درست نکردید امرو اعصابم خیلی گرفت من داشتم یه انجیر 4 میخریدم زمان که صفر شد 3یا4 نفر پیشنهاد میدادند من هم میزدم تا کارتو پس بگیرم ولی یه ارور expriedاومد و اون کسی که رو 0 زده بود بازم برنده شد لطفا اصلان رو 1 دقیقه قفل کنید تا حالا 13 تا کارت میخواستم بخرم همین جوری شدو باختم گفتم نسخه عوض شده لطفا رسیدگی کنید

  • علی گفت:

   بازارچه در حال حاضر کاملا درست هست. اون چیزی که به عنوان خطای expired میبینید یعنی زمانش تموم شده و سرور ما حراج رو بسته. ممکنه روی دستگاه شما با چند ثانیه اختلاف بسته شدن نشون داده بشه که اهمیتی نداره. اصل قضیه سرور مرکزی هست که قواعد زمان رو رعایت میکنه. اون زمان که صفر نشون داده میشه دقیقه و ساعت رو نشون میده. این یعنی در شصت ثانیه اخر صفر میبینید اونجا.

 • يه نفر گفت:

  اگه ميشد اين بازى امكان اين كه پيام خصوص داشت عالى ميشد

 • يه نفر گفت:

  اگه بشه قيمت كارت هاى هيولا كه٢،٥٠٠،٠٠٠ به ٢،٠٠،٠٠٠ برسه عالى
  مثلا در روز هاى خاص قيمت كارت ها پايين بياد اخه خيلى گرون

  با تشكر

 • يه نفر گفت:

  قضيه اين ٤ تا پرنده چيه؟؟؟

 • Ali10 گفت:

  سلام. من پولام توی بازی کم میشه. مثلا 300 هزار جمع کردم ولی توی باراچه که داشتم میگشتم همینطروی کم شد و شد 90 و خورده ای!
  آخرین ورژن بازی رو دارم. لطفا راهنمایی کنید.

  • علی گفت:

   سلام. وقتی شما در بازی نیستید ممکن است دیگران به شما حمله کرده و طلای شما را بزنند. بهتر از قبل از خروج ان را خرج کنید.

 • amfa گفت:

  سلام علی جون.من خیلی ایده ها دارم که میتونه بازی رو بکشه بالا

  • علی گفت:

   مهدی عزیز لطفا اونها رو تایپ کنید و به ایمیل ما بفرستید. ما ایده های شما رو با لیست فعلی که داریم تطبیق خواهیم داد. ممنون

 • sahar گفت:

  سلام….ممنون از بازی خوبتون….
  یه سوال داشتم….من وقتی مثلا یک روز دسترسی به اینترنت ندارم و بازی نمی کنم روز بعد که میام میبینم مثلا 15000 تا بودجه داشتم الان شده 20 تا…..چرا؟؟؟؟چکار باید بکنم که حسابم خالی نشه؟؟؟کلی زحمت می کشم در میارم بعد یه دو ساعت که نباشم میپره….

  • علی گفت:

   سلام. وقتی شما در بازی نیستید ممکن است دیگران به شما حمله کرده و طلای شما را بزنند. بهتر از قبل از خروج ان را خرج کنید.

 • الکا گفت:

  سلام ببخشىد من ىه سوال داشتم مىخواستم بدونم چجورى قبىله ادم پىشرفت مىکنه و مىخواستم بپرسم که مىشه لطفا ىه قسمت براى دادن کارت و پول به اعضاى قبىله بزارىد لطفا حتما جواب بدىد
  متشکرم

  • علی گفت:

   رتبه قبیله با جمع میزان تجربه افراد داخلش تعیین میشه. برای دادن امتیاز به اعضا کارت و پول رو که نمیتونیم اما داریم یه فکرایی میکنیم تا نسخه های بعدی

 • الکا گفت:

  راستى لطفا ىه قسمت براى دادن پىام به قبىله هاى دىگه واعضاى گروهشون بزارىد

 • الکا گفت:

  ممنون از اىن که راهنماىى کردىد!! راستى ىکى از اعضاى گروهم به اسمmaryam1071 در قسمت کارت هاش مشکل به وجود اومده به طورى که وقتى از بسته کارت مىخره کارت هاش بهش نمىرسن لطفا راهنماىى کنىد ىا براش کارى بکنىد ممنون راستى من ىه نظر جدىد دارم مىخواستم بگم ىه قسمت بزارىد که رىش سفىد ها و بزرگ ها بتونن ىه لىست از کسانى که قبىله
  ندارن بزارىد تا ما بتونىم اونا رو دعوت کنىم

 • الکا گفت:

  راستى اون چهار تا پرنده فقط توى ىه نوع بسته اند؟ىا اصلا توى صفحه پىدا مىشوند من سطح27 هستم ولى هنوز ندىدمشون و اگه پىدا شون کنىم بهمون جاىزه داده مىشه لطفا جواب بدىد ممنون از شما و از بازى خىلى خىلى عالىتون;-)

 • soheil88 گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت علی آقا
  علی جان من همیشه طرفداره بازی شما و تیمتون بودم و هیچ وقت نمیزاشتم کسی بخواد خدایی نکرده از شما بد بگه…ولی متاسفانه چند روزی هست که دارم میبینم بازی به سمته 1 طرفه شدن داره حرکت میکنه و واقعا برای شخصی مثله بنده که کارم مولتی مدیا هست و با قوانین اون آشنا هستم داره غیره قابله تحمل میشه…امیدوارم این پست رو در اینجا قرار داده و به سوال بنده جواب بدید… آیا شما با دیکتاتوری شدن در بازی موافقید؟ با توجه به پاسخ شما سوال بعدیم رو خواهم پرسید
  با تشکر

 • DreamLife گفت:

  ممکنه بگید اکانت کمال. چرا معلق شد؟

 • يه نفر گفت:

  سلام
  ميخواستم ببينم ( معلق) چى هست

 • nata گفت:

  یه سوال داشتم
  چطوری مشه یه اکانت رو حذف کرد?

 • DreamLife گفت:

  دو سواله خیلی ذهنمو مشغول کرده:
  این بازی پایانی هم داره؟
  اگه یکی بخواد تازه شروع کنه هیچ وقت نمیتونه به نفرات اول برسه باید چیکار کنه؟

  • علی گفت:

   خیر، در ژانر و دسته‌ی بازی های تفننی مانند Clash of Clans یا فروت کرفت پایانی تعریف نمیشود. اما ما در حال طراحی سیستم جدیدی هستیم که به صورت هفتگی بازیکنان در لیگ های مختلف به رقابت پرداخته و در آخر هفته جوایزی دریافت میکنند. بنابراین برای بازیکنانی که در سیستم جدید لیگ شرکت خواهند کرد، اول شدن در لیگ انگیزه ی پیشرفت خواهد بود.

 • صادق گفت:

  سلام وخسته نباشيدخدمت تيم سازنده وپشتيبان.
  علي جان من ميخاستم بدونم که ايا استفاده ازاين نرم افزارهايي ک سرعت اينترنت گوشي روبالاميبرن مثل سايفون وغيره…غيرقانونيه؟چون همينطورکه ميدونيد سرعت اينترنت ايرانسل وهمراه اول پايينه بخاي تندبازي کني پيرت ميکنه.
  مسئله بعدم اينه ک ماموريت مداوم چندساعتي بدون هيچ فعاليت ديگه مثل خريدياارتقا،تقلب محسوب ميشه توسيستم شما؟اخه من وقتم جوريه ک فقط براي کسب تجربه ماموريت ميرم ک سرعت بيشتري داره.بحث ماليش مهم نيست.
  دراخرهم دوباره تشکرميکنم ازهمگي بخاطرحمايت ازبازي ايراني…
  ممنون ميشم اگه پاسخ بدين…باتشکر.

  • علی گفت:

   صادق عزیز، خیر برای ما مهم نیست که برای سرعت اتصال اینترنت خود از چه چیزی استفاده میکنید. در مورد سوال دوم هم، خیر، ماموریت پیاپی برای تشخیص تقلب مهم نیست، بلکه ما روش خاصی داریم که بازی اتوماتیک را تشخیص میدهیم و در صورتی که شما به صورت شخصی از ماموریت به صورت پیاپی استفاده کنید مشکلی نخواهد داشت.

 • soheil88 گفت:

  علی جان این اکانتای جدید که میفرمایید به دلیل بازی اتوماتیک معلق شدن : اولا در نسخه ی جدید که خود شما بهتر از من میدونید که امکان بازی اتوماتیک نیست ، ثانیا لطف کنید اگر از بازی اتوماتیک استفاده کردن عکسی که ازشون در دیتا بیستون دارید بزارید تا حداقل خیالمون راحت شه که خدایی نکرده بدلایل دیگه ای معلق نشدن…(پاسخ سوال قبلمو ندادید لطفا این کار را برای ما بکنید تا ابهاماتمون رفع بشه)
  با تشکر

  • علی گفت:

   سهیل عزیز، در نسخه ی جدید امکان بازی اتوماتیک وجود دارد اما با وجود کد امنیتی سخت تر شده و نیازمند حضور کاربر است و همچنین در این نسخه امکان تشخیص سیستم اتوماتیک از سمت سرور به طور صد در صد برای ما فراهم شده است. متاسفانه روش جدیدی که حساب های متقلب را از روی آن شناسایی میکنیم را نمیتوانیم افشا کنیم. در نهایت رابطه ای که ما بین خود و کاربران سیستم میبینیم، بر اساس اعتماد است و نیازی نمیبینیم که اثباتی برای موردی ارایه کنیم.

 • عمو گفت:

  //////////////// توجه توجه توجه \\\\\\\\\\\\\\\\\
  ///////////// اطلاعیه. اطلاعیه. \\\\\\\\\\\\\\\\\
  قابل توجه کلیه دوستان عزیز و گرامی و کلیه ریش سفیدان و بزرگان قبایل محترم
  بدینوسیله اعلام میکنم قبیله قیصر فعلا 3 شعبه اصلی دارد که ریش سفیدان آنها به ترتیب 1- عمو 2- masoud7994 و 3-AliDj
  قیصر چنانچه شعبه دیگری را تاسیس کرد متعاقبا به اطلاع میرساند و دیگر شعبات قیصر که خودسرانه اقدام به تاسیس قبیله نموده اند امعتبر نمیباشند با تشکر عمو

 • Mojtafa 3000 گفت:

  با سلام
  من مى خوام برم بازى كنم مى گه اين حساب وجود ندارد حالا من اينهمه زحمت براش كشيدم چكنم لطفا جوابمو بدين

  • علی گفت:

   اگر کد بازیابی خود را که به شما ایمیل شده است دارید، از آن استفاده کنید. در غیر اینصورت لطفا از منوی بالای سایت (نحوه بازی -> تغییر کد)، اقدام به تعویض کد بازیابی خود کنید.

 • يه نفر گفت:

  سلام على عزيز
  ميخوام بدونم من سرعت اينترنتم بالاى بعد هميشه هم ماموريت ميرم . ميترسم شما منو معلق كنيد واسه همين گفتم

  • علی گفت:

   بررسی ما بر روی حساب های کاربری دیگر بر اساس سرعت و مداومت ماموریت نیست. اگر از نرم افزار اتوماتیک برای بازی استفاده نمیکنید، نگران نباشید.

 • يه نفر گفت:

  متشكرم

 • Mojtafa 3000 گفت:

  على اقا عزيز هيچى نيومده رو ايميلم الانم رفتم كدمو عوض كنم ايميلم كه مى زنم مى گه خرابه

 • Mojtafa 3000 گفت:

  اقا على
  هيچ پيام رو ايميلم نيومده و الانم رفتم اكانت جديد بگيرم قبول نمى كنه
  مگه شما به كسى ديگه غير من كد دادين
  اين ايميلمه درستش كنيد بخدا عقب مى مونم
  Mojtabamousavi224@yahoo.com
  يكارى كنيد الانم مى زنه كد غير معتبره لطفا كمكم كن

 • Mojtafa 3000 گفت:

  على بدبخت شدم كمكم كنين ديگه مى خوام اكانت جديد بگيرم مى گه ايميلت خرابه درصورتى كه باهمين ايميل بازى مى كردم كمكم كن

 • الکا گفت:

  سلام من ىه سوال کردم اما شما جواب ندادى لطفا جواب بدىد حتما

  • علی گفت:

   در مورد چهار پرنده پرسیده بودین. خیر اونها توی یک نوع میوه یا بسته نیستن. در بین سی شخصیت اصلی بازی که هر کدوم ۷ سطح دارن چهار پرنده وجود داره در پس زمینه ی کارت ها. اگر اونها جمع بشه این دست آورد رو میگیرید. و خیر دست آورد ها فعلا جایزه ای ندارند.

 • mona گفت:

  سلام من ایمیلو تایید کردم توی دو تا دستگاهم تست کردم کد بازیابیشو بدون مشکل کار میکرد ولی امروز دیگه بازیو اجرا نمیکنه میگه کد بازیابی معتبر نیست ! با دوستامم تو قبیله در ارتباطم معلق یا چیزی از این قبیل هم واسش ننوشته ! کدم چرا نامعتبره پس؟

  • علی گفت:

   حساب شما بسته نشده و مشکلی نداره. در صورت ادامه ی مشکل با ایمیل ما تماس بگیرید و مشکل رو دقیق توضیح بدید.

 • DreamLife گفت:

  سلام علی جان
  خدا وکیلی خدا قوت خیلی عالی کار میکنید و با حوصله به همه سوالا جواب میدید ازتون ممنونم.
  فقط یه خواهش امکانات جدیدی که قولشو دادید زودتر اضافه کنید.

 • عمو گفت:

  با سلام به کلیه دوستان ، بازیکنان ،بزرگان،ریش سفیدان و سازندگان محترم ////////// توجه توجه \\\\\\\\\\
  بدینوسیله به اطلاع میرساند قبیله قیصر 3 تا اطلاع ثانوی به قبیله قیصر ملحق شده است و تا اطلاعیه های بعدی قیصر 3 موقتا تعطیل میباشد ؛ جدیدا مشاهده شده افرادی سود جو با نام قیصر قبیله میزنند و بازیکنان را جهت اخذ کمک مالی به قبیله دعوت میکنند بنده از همین جا به کلیه عزیزان اعلام میکنم این قبیله ها هیچگونه ارتباط با قبیله اصلی قیصر ندارند و نخواهند داشت و قبیله های تازه تاسیس قیصر کاملا فول هستند و نیازی به کمک مالی دوستان ندارند فعلا قیصر دو شعبه دارد و ریش سفیدان آنها بترتیب. 1- عمو و 2- masoud7994 میباشد. با تشکر ( عمو )

 • Ahmadrezadl گفت:

  با سلام!
  من سه تا پسشنهاد داشتم و يه مشكل:
  مشكل: ما وقتي ميخوايم ميوه عيدو از بازارچي خريد كنيم سطح ٥،٦ داره ولي توي كلمسيون سطح ١،٢ داره 😐
  پيشنهاد ١: اگه ميشه قابليت چت خصوصي رو بزاريد
  پيشنهاد ٢: موقع خبر دادن درگيري با رييس يك پيام مانند رتبه ي شما بالا رفت اون بالا با صداي بيب بياد تا ما بفهميم!
  پيشنهاد ٣: لطفا اين قابليتو بزاريد ريش سفيد بتونه به اعضاي قبيله خود كه سطح بالاي ٥٠ دارن هفته اي از پول قبيله به هر عضو تا ١٠٠٠٠٠ بتونه سكه كمك كنه!
  اگه ميشه جوابمو بديد لطفاا!
  راستي به قبيله ي FC Heroes بيايد 😀

 • يه نفر گفت:

  سلام على
  من خيلى ماموريت ميرم وتند تند تجربم زياد . بچه ها به من ميگن كه بازى حك كردم ولى من ميگم اين طورى نيست چون اگر هك كنم اكانتمو معلق ميكنن . ولى باز ميگن كه من هك كردم . با هاشون چيكار كنم

 • يه نفر گفت:

  سلام
  بعضى از افراد قبيله يا ديگر ها ميان وقبيلمون با فحش گل بارون ميكنن چيكار كنم . اخه فحش هاشون خيلى خيلى بده . چيكار كنم

 • يه نفر گفت:

  ورژن جديد بازى كى مياد؟؟؟؟

 • سينا گفت:

  سلام ،
  من چنندين بار شده تو بازارچه ميوه اي رو خريدم زمان كه صفر ميشه يهويي ميبينم يكي ديگه اخرين قيمت رو داده ،
  پولام هم بهم بر نميگرده
  تا حالا كلي پول اينطوري از دست دادم
  ممنون ميشم رسيدگي كنيد

 • کورش کبیر گفت:

  اهای عمو بیخیال این ملت شو بذار بازیشونو بکنن:تو یکی حال همه بچه ها رو گرفتی:تمام حس رقابت و حال بازی رو ازبین بردی: یا شما 24 ساعت داری بازی میکنی یا تقلب میکنی:بقیه که نفهم نیستن:مدیران سایت دوستانه میگم این عمو بازی رو سرد کرده من میگم خودشو دار و دستشو بندازین بیرون پولشو و کارتاشو بینه همه تقسیم کنین تا همه خوشحال بشیم و اونها هم به حق کارای بدشون برسن:چقدر هم مغرور و از خود راضیه راسی راسی خودشو هم بزرگ و ریش سفید میدونه …اه اه

  • عمو گفت:

   با سلام خدمت تمامی دوستان و سازندگان محترم
   کورش کبیر عزیز اولا عمو خسته نباشی دوما گلم کجاشو دیدی 24 ساعت که کمه ما 48 ساعته داریم بازی میکنیم تازه اول راهیم خودتونو آماده کنید برا لیگ و نبرد آن لاین !!!!!! به این زودی نا امید شدی ??? 🙂 ضمنا عمو اگر من تقلب میکردم دوستان تیم فروت کرفت بهتر میتونن تصمیم بگیرن در مورد بنده شما نگران نباش اینا کارشونو بلدن گلم. :):):):):)

 • pegah گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  من 8500 تومان سکه خریدم و از حسابم هم کم شد اما وقتی برگشتم خطا داد و سکه به حسابم اضاف نشد.
  لطفا رسیدگی کنین یا پول رو برگردونین یا سکه رو بدین !!!!!

  • علی گفت:

   سلام. لطفا یه نگاهی به سوالات متداول بندازید اگه حل نشد یه ایمیل به ادرس ما بزنید

  • علی گفت:

   لطفا یه نگاهی به سوالات متداول بندازید. اگه حل نشد به ما ایمیل بزنید.

 • Ahmadrezadl گفت:

  جواب مارو نميديد؟ 0_o

 • Ali گفت:

  با سلام
  باشه عمو جون بيستبار گفتى همه هم فهميدن تو جدولم پيداست
  اقا على مى شه توضيح بدين چطور رو كامپيوتر اجراش
  عمو جون من اومدم تو قبيله ٣ هتون اقا دكترتون منو اخراج كرد همينطور الكى الكى رتبمم خوب بود يه ميليون ولى منو اخراج كرد … پس خيلى به قبيلت نناز باشه قبيله اى كه همينطور الكى اخراج مى كنه قبيله نيست \\\\\افتاد\\\\\
  اقا على مى شه توضيح بدين چجورى اجراش كنم

  • عمو گفت:

   با سلام خدمت دوستان و بازیکنان محترم و تیم مهندسین فروت کرفت
   علی جان پسر گل اگر شما در قبیله ما قوانین رو رعایت کنی هیچکس شمارو اخراج نمیکنه و دلیلی نداره شما اخراج بشی حتما قوانین قبیله رو رعایت نکردی و اخراج شدی منو دکترم خوب قبیله داری را بلدیم نیازی نیست شما به ما یاد بدی اگر بلد نبودیم اول نبودیم پس زیاد خودتو ناراحت نکن چیزی که زیاده قبیلست انشالله جاهای دیگه رشد خوبی خواهی داشت موفق باشی ضمنا اطلاعیه های من زیاده خودتو زیاد درگیرش نکن عمو جان فکر کنم مودب ترم باشی خیلی بدردت تو جامعه میخوره بدرود گلم

  • ali dj گفت:

   سلام خسته نباشین، من ریش سفید قبیله قیصر 3 بودم میخواستم در جواب این علی اقا بگم که ایشون اومدن قبیله بی احترامی کردن اخراج شدن، اگه کسی بی قانونی کنه ما اخراجش میکنیم به رتبشم نگاه نمیکنیم، ما هر کدوم مون یه قبیله هستیم و به تجربه کسی نیاز نداریم،ما میخواییم یه فضای بازی سالم داشته باشیم که همه با خیال راحت بازی کنن و اگه کسی اخراج میشه حتما میخواسته این فضا رو بهم بزنه

 • Ali گفت:

  اقا على مى خوام رو كامپيوتر اجراش كنم آيا با نرم افزارهاى اندرويدى كه هست مى شه اجرا كرد
  راهنمايى كنيد

 • احمدرضا گفت:

  چرااااا جواببببب ماروووووو نمیدیددددددددد؟

  • علی گفت:

   جواب چه چیز رو احمد رضای عزیز. شما یکسری پیشنهاد دادید که ما در صورت امکان از اونها استفاده خواهیم کرد. ممنون

 • الکا گفت:

  سلام ببخشيد ميخواستم بگم ديگه اسايش برام نمونده هي اين افراد حقه باز ميان قبيله بهم بريزم راستي چند روز پيش يه نفر اومد يهو رتبمو 50 تا بالا برد و بعد پايين اورد يعني چي؟ از اين ادما زياد اومدن تو گروهم اما من اخراجشون كردم چون ميدونستم قصد اونا چي بود….. يه چيز ديگه خواهش ميكنم خواهش ميكنم قابليت پيام خصوصي به بزرگ قبيله بزاريد بعضي وقتا لازمه و لطفا اين قابليت رو بزاريد كه بتونيم بفهميم كي خارج شده از قبياه لطفا جواب بديد اين ادم هاي تقلب كار و گروه به هم زن رو هم تنبيه كنيد خيلي ممنون لطفا جواب بديد حتما •﹏•

 • يه نفر گفت:

  سلام على جان
  گفتى كسايى كه فحش ميدن به ما مدرك بدهيد تا حسابشون بسته شه خوب من چه جور مدركى بدم .با تشكر

 • فریدون گفت:

  با سلام
  علی اقا چه جوری روزی 1 ملیون اکس پی گرفت لطفا راهنمایی کنید.ممنون

 • shahab گفت:

  سلام علی آقا این قضیه تا حالا 4 تا پرنده دیدی؟ چیه؟

 • Ahmadrezadl گفت:

  نه جواب اونيكي!
  فقط واسه من اينجوريه توي كلكسيونم ميوه هاي عيد ١ و ٢ داره و تو بازارچه ٤،٥ يا مشكل از بازيه؟

  • علی گفت:

   فکر میکنم برای کارت های عید بخش کلکسیون کارت ها مشکل داره. به گیرنده هاتون دست نزنید! 🙂