فروت کرفت رتبه‌ی اول جشنواره‌ی سالیانه‌ی پردیس را کسب کرد. این جشنواره توسط آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده دانشگاه صنعتی شریف برگزار شده و در سه بخش سرگرمی و اطلاع رسانی، فرهنگی و بخش تخصصی به داوری و انتخاب آثار برگزیده می پردازد.

لینک : http://festival.vaslab.ir/News/View/35

به گزارش دبیرخانه جشنواره، در این دوره از مسابقات ۵۵۰ اثر در سه گروه سرگرمی و اطلاع رسانی، فرهنگی، و تخصصی و کاربردی دریافت شد.

در گروه سرگرمی و اطلاع‌رسانی، اپلیکیشن «فروت‌کرفت» رتبه اول و اپلیکیشن «راه عنکبوتی» رتبه دوم را به دست آوردند. نرم‌افزار «سوفالینه» نیز به عنوان اپلیکیشن برتر از دید کاربران برگزیده‌ شد.

در گروه فرهنگی، اپلیکیشن «تقویم اذان‌گوی باد صبا» به عنوان رتبه اول، نرم‌افزار «قرآن صوتی حبل‌المتین» به عنوان رتبه دوم و اپ «لغات ضروری انگلیسی (seven tick)» به عنوان اپلیکیشن برتر از دید کاربران دست یافتند.

در گروه تخصصی و کاربردی نیز اپلیکیشن «هواشناس» به عنوان اپ اول، نرم‌افزار «تقویم رنگی رنگی» به عنوان اپ دوم و «هواشناس» به عنوان اپلیکیشن برتر از دیدگاه کاربران انتخاب شدند.

حامی فروت کرفت باشید!

راستی دوستان، داوری «جشنواره ی نرم افزارهای موبایل ایران» (iranappfest) هم شروع شده و شما میتوانید به فروت کرفت کمک کنید تا از نظر مردمی بالاترین رای را کسب کند، برای اینکار کافیست به آدرس زیر رفته و نظر خود را ثبت کنید:

http://iranappfest.com/1900,Fruitcraft

نظر 5

 • hami گفت:

  تبریک علی آقا

  و خسته نباشید به تمام پرسنل

 • desvane گفت:

  دمتون گرم بازی یک یک ایول

 • سیاوس گفت:

  ایول ایشالله برید جهانی اول بشید

 • m.d گفت:

  سلام شما که میگیر جلو تقلبو میگیرید خودتدن از همه بدترید
  من تجربم بالای 17 میلیون بوده داشتم بازی میکردم ارور داد نوشت اشکال در اتصال بعد 30 مین اومدم میبینم 1200000 از تجربم کم شده پولامم نیست
  ولی رسول جونتون کم نشده تازه زیادم شده
  اقا مرد باش یازی کن اگه بلدی
  اگه جرات داری پیاممو پاک نکن بزار همه ببینن

  • علی گفت:

   ازتون ممنونم که همه چیز رو به هم ربط میدید. ببینید مشکلات سرور چیزی هست که همه ی سایت ها باهاش طرف هستند. وقتی یک بازی بیش از ۱۰۰ هزار کاربر داره این مشکلات چندین برابر هم میشه. ما از شما که جزو بازیکن های برتر ما هستید انتظار پشتیبانی و کمک در چنین مواقعی داریم نه اینکه جلوی ما بایستید و تهمت بزنید. اما به هر حال از اینکه زحمات ۲۴ ساعت گذشته شما هم پریده مجددا عذر خواهی میکنیم.