فروت‌کرفت موفق به کسب مقام نخست در بخش «بازی‌های موبایل» از جشنواره‌ی دانشجوی بازی‌ساز گردید. در این جشنواره که در دانشگاه مازندران و توسط انجمن علمی بازی‌های رایانه‌ای این دانشگاه برگزار گردید، ریاست بنیاد بازی‌های رایانه‌ای و معاونت ارتباطات ریاست جمهوری به ایراد سخنرانی پرداختند. مقام‌های دوم و سوم بخش موبایل به ترتیب به بازی‌های Save ساخته شده توسط گروهی از دانشجویان شیراز و بازی قلقلیا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اختصاص داشت. جا دارد از تلاش‌های بی‌پایان آقای «حمزه آزاد» دبیر جشنواره و تیم فنی و اجرایی این جشنواره تقدیر کنیم و آرزومندیم راه برای برگزاری چنین جشنواره‌هایی هموار شده و یک حرکت ادامه دار باشد.

 

نظر 5

 • ahura گفت:

  من این بازیو دوست دارم میفهمید

 • صمد گفت:

  سلام
  ضمن عرض تبریک و خسته نباشید از ته دل خدمت شما دانشجوی عزیز بازی ساز
  سوالی داشتم ازتون:
  بنده به عنوان یک بازی ساز مستقل چگونه می تونم در جشنواره های مختلف شرکت یا ثبت نام کنم؟ زمان ثبت نام و … را از کجا می توان به دست آورد؟
  واقعا بازی عالی ساختید و برای بنده الگو هستید.
  با تشکر
  امیدوارم خیلی خیلی موفقتر بشید.

  • علی گفت:

   صمد عزیز، سلام
   برای بازی در حال حاضر یک جشنواره ی بازی ساز دانشگاه مازندران هست که امیدوارم در سال های بعدی هم ادامه پیدا کند و یک نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای تهران که بنیاد بازی های رایانه ای آن را برگزار میکند. هر یک از این جشنواره ها یک سایت دارد که میتوانید برای زمان برگزاری و شرایط ثبت نام از روی سایت آنها دنبال بفرمایید. ضمنا اگر بازی شما بر روی موبایل هم اجرا شود، میتوانید در جشنواره های مربوط به موبایل مانند جشنواره پردیس دانشگاه شریف، ایران موبی کد، iranappfest، جشنواره رسانه های دیجیتال و غیره نیز آن را شرکت دهید.

 • BaBaK گفت:

  اقا چرا این بازیو تحت وب یا اصن واسه ویندوز نمیسازید؟ باطریه گوشیمون ترکید بخدا :دی

پاسخی بنویسید

Optionally add an image (JPEG only)